Western Digital

Webová stránka značky: Western Digital

WD-logoWestern Digital Corporation (WDC) je světový lídr v oblasti datového skladování a řešení. Společnost nabízí inovativní a spolehlivá řešení pro ukládání, ochranu, sdílení a zpracování dat pro koncové uživatele, podniky a cloudové provozovatele.

Western Digital poskytuje širokou řadu produktů a služeb, včetně interních pevných disků, SSD disků, externích disků, síťových úložišť, cloudových služeb, flash paměťových karet a dalších příslušenství pro zálohování a ochranu dat.

Společnost má také silnou pozici v oblasti datových center a cloudových technologií, poskytující nejen úložiště, ale i software a služby pro správu dat a analytiku. Western Digital také investuje do vývoje nových technologií, jako je například 3D NAND flash a diskové jednotky s technologií helium, aby přinesl výkonnější a úspornější řešení pro ukládání dat.

Western Digital má své zastoupení po celém světě a je spolehlivým partnerem pro všechny, kteří se zabývají datovým skladováním a řešeními pro zpracování dat. Společnost se snaží usnadnit život svým zákazníkům tím, že poskytuje špičkové technologie a inovativní produkty s vysokou úrovní spolehlivosti a zabezpečení.

Žádné produkty značky Western Digital nebyly nalezeny...