VIOFO USB-C HK5 Hardwire Kit

Značka: VIOFO

Nový HK5 Hardwire Kit je vyvinut pro auto kameru VIOFO VS1 a liší se od HK4 pouze tvarem konektoru. S HK5 HARDWIRE KITEM auto kamera pokračují v nahrávání i při vypnutém zapalování. Tento bezpečnostní modul podpěťové ochrany chrání autobaterii před vybitím, spolehlivě můžete ponechat vaše auto pod dohledem kamer VIOFO i delší časový úsek.

Tento přístroj není kompatibilní s auto kamerou VIOFO A119 (starší verze)/A129/A129 PRO

 

Dostupnost Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení
Kód: HK5HK
350 Kč 289,26 Kč bez DPH 350 Kč / 1 ks
VIOFO USB-C HK5 Hardwire Kit
Značka: VIOFO
viofo type c hk5 hardwire kit for vs1 dash camera 000
Novinka

HK5 Hardwire Kit

HK5 PRO PARKOVACÍ REŽIM 

HK5_01

 

Tento bezpečnostní modul podpěťové ochrany autobaterie pro AUTO KAMERY VIOFO VS1 pomocí nastavitelného systému regulace výstupního napětí chrání Váš přístroj před nouzovým vypnutím a restartováním způsobeného nízkým napětím baterie.

PODPORA USB-C HK5 ACC HARDWIRE KIT

Parkovací režim poskytuje nepřetržitý dozor na zaparkované vozidlo. Pokud je motor vypnutý, pro napájení auto kamery VIOFO VS1 používá se Hardwire sada HK5 (volitelné příslušenství), která zajišťuje nepřetržité napájení auto kamery a chrání autobaterii před vybitím.

Sada VIOFO USB-C HK5 Hardwire vám umožňují nastavit mezní hodnotu napětí se 4 možnostmi. Když napětí baterie vozidla klesne na mezní hodnotu, HK5 přestane napájet přístrojovou kameru, čímž zabraní vybití vaši auto baterii.

HK5_02
 

S HK5 HARDWIRE KITEM NEBO BEZ?

 

S tímto přístrojem auto kamera VIOFO VS1 pokračují v nahrávání i při vypnutém zapalování. Toto zařízení chrání autobaterii před vybitím, spolehlivě můžete ponechat vaše auto pod dohledem kamer VIOFO i delší časový úsek. U tohoto typu připíjení auto kamery, nahrávání se zastaví pouze v případě, kdy napětí autobaterie klesne pod provozní hranici. Zařízení automaticky vypne napájení auto kamery a zabraní vybiti auto baterie.

HK5_03
 

HK5_04

12/24 V KOMPATIBILITA

Pomocí sady HK5 Hardwire Kitu připojíte svojí auto kameru s osobním vozidlem, kamionem nebo autobusem.  Přistroj je určený pro 12V-24V automobilové systémy.

Tento přístroj není kompatibilní s auto kamerami VIOFO A119(starší verze) A129/A129 PRO.

HK5_05

Připojení kamery pomocí HK5 Hardwire KIT

HK5_06Koncovka USB-C tvar „L“

1. Vyhledejte pojistkovou skříňku pro připojení modulu HK5 Hardwire Kit.

Poznámka: Umístění pojistkové skříňky se liší podle výrobce nebo modelu. Podrobnosti naleznete v návodu k obsluze vozidla. Pro podrobnější informací o pojistkách ve vašem vozidle kontaktujte prosím Vašeho auto prodejce nebo autorizovaný servis.

1-1. Po sejmutí krytu panelu pojistek najděte pojistku, která se zapne při zapnutí motoru (např. zásuvka zapalovače cigaret, audio atd.) a další pojistku, která zůstane zapnutá i po vypnutí motoru (např. výstražné světlo, vnitřní osvětlení). Připojte červený drát “BATT (+) “přístroje ke kontaktní ploše pojistky u které se proud dodává stálé (nouzové světlo, vnitřní osvětlení, zadní světlo). Pokud ve svém vozidle mate systém
“Battery Saver Function” připojte, červený drát “BATT (+)” ke kontaktní ploše pojistky pro nouzová světla.

1-2. Žlutý drát “ACC (+)”připojte ke kontaktní ploše pojistky, u které se proud dodává při zapnutí motoru (pojistka cig. zapalovače nebo audiosystému).

1-3. Černý drát GND připojte nebo přišroubujte ke kovové části vozidla.

2. Protáhněte napájecí kabel HK5 Hardwire Kit k auto kameře a zapojte ho do mini USB-C portu auto kamery.

Poznámka: Rozdíl mezí HK5 Hardwire KIT a HK4 Hardwire KIT je pouze ve tvaru USB-C konektoru. Jinak jsou stejné.

HK4  Hardwire KIT HK5 Hardwire KIT
HK4 HK5
 

IOFO VS1 Quick Overview | Sony STARVIS 2 IMX675 | New 2024

VIOFO VS1 | Tiny 2K HDR Dashcam with Sony STARVIS 2