VIOFO USB-C HK4 Hardwire Kit

Značka: VIOFO

S HK4 HARDWIRE KITEM auto kamera pokračují v nahrávání i při vypnutém zapalování. Tento bezpečnostní modul podpěťové ochrany chrání autobaterii před vybitím, spolehlivě můžete ponechat vaše auto pod dohledem kamer VIOFO i delší časový úsek.

Tento přístroj není kompatibilní s auto kamerou VIOFO A119 (starší verze)/A129/A129 PRO

 

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Kód: HK4HK
350 Kč 289,26 Kč bez DPH 350 Kč / 1 ks
VIOFO USB-C HK4 Hardwire Kit
Značka: VIOFO

HK4 Hardwire Kit

HK4 PRO PARKOVACÍ REŽIM

HK4-1_001

 

Tento bezpečnostní modul podpěťové ochrany autobaterie pro AUTO KAMERY VIOFO řady T130 pomocí nastavitelného systému regulace výstupního napětí chrání Váš přístroj před nouzovým vypnutím a restartováním způsobeného nízkým napětím baterie.

PODPORA USB-C HK4 ACC HARDWIRE KIT

Parkovací režim poskytuje nepřetržitý dozor na zaparkované vozidlo. Pokud je motor vypnutý, pro napájení auto kamery používá se Hardwire sada HK4 (volitelné příslušenství), která zajišťuje nepřetržité napájení auto kamery a chrání autobaterii před vybitím.

Sada VIOFO USB-C HK4 Hardwire vám umožňují nastavit mezní hodnotu napětí se 4 možnostmi. Když napětí baterie vozidla klesne na mezní hodnotu, HK4 přestane napájet přístrojovou kameru, čímž zabraní vybití vaši auto baterii.

A139 Pro 2CH-009
 

S HK4 HARDWIRE KITEM NEBO BEZ?

 

S tímto přístrojem auto kamera pokračují v nahrávání i při vypnutém zapalování. Toto zařízení chrání autobaterii před vybitím, spolehlivě můžete ponechat vaše auto pod dohledem kamer VIOFO i delší časový úsek. U tohoto typu připíjení auto kamery, nahrávání se zastaví pouze v případě, kdy napětí autobaterie klesne pod provozní hranici. Zařízení automaticky vypne napájení auto kamery a zabraní vybiti auto baterie.

HK4-1_002
 
HK3-C_003
 

12/24 V KOMPATIBILITA

Pomocí sady HK4 Hardwire připojíte svojí auto kameru s osobním vozidlem, kamionem nebo autobusem.  Přistroj je určený pro 12V-24V automobilové systémy.

Tento přístroj není kompatibilní s auto kamerami VIOFO A119(starší verze) A129/A129 PRO.

Připojení kamery pomocí HK4 Hardwire KIT

HK4-1_005

  • 1. BATT (+)
  • 2. ACC (+)
  • 3. GND
  • 4. Spojovací uzel
  • 5. HK4 Hardwire Kit
  • 6. Feritové prstencové jádro
  • 7. Koncovka USB-C tvar „L“

1. Vyhledejte pojistkovou skříňku pro připojení modulu HK4 Hardwire Kit.

Poznámka: Umístění pojistkové skříňky se liší podle výrobce nebo modelu. Podrobnosti naleznete v návodu k obsluze vozidla. Pro podrobnější informací o pojistkách ve vašem vozidle kontaktujte prosím Vašeho auto prodejce nebo autorizovaný servis.

1-1. Po sejmutí krytu panelu pojistek najděte pojistku, která se zapne při zapnutí motoru (např. zásuvka zapalovače cigaret, audio atd.) a další pojistku, která zůstane zapnutá i po vypnutí motoru (např. výstražné světlo, vnitřní osvětlení). Připojte červený drát “BATT (+) “přístroje ke kontaktní ploše pojistky u které se proud dodává stálé (nouzové světlo, vnitřní osvětlení, zadní světlo). Pokud ve svém vozidle mate systém
“Battery Saver Function” připojte, červený drát “BATT (+)” ke kontaktní ploše pojistky pro nouzová světla.

1-2. Žlutý drát “ACC (+)”připojte ke kontaktní ploše pojistky, u které se proud dodává při zapnutí motoru (pojistka cig. zapalovače nebo audiosystému).

1-3. Černý drát GND připojte nebo přišroubujte ke kovové části vozidla.

2. Protáhněte napájecí kabel HK4 Hardwire Kit k auto kameře a zapojte ho do mini USB-C portu auto kamery.

Poznámka: Rozdíl mezí HK3-C Hardwire KIT a HK4 Hardwire KIT je pouze ve tvaru USB-C konektoru. Bezpečnostní modul podpěťové ochrany autobaterii HK3-C Hardwire Kit má USB-C konektor ve tvaru „I“ | HK4 Hardwire Kit má USB-C konektor ve tvaru „L“

HK3-C Hardwire KIT HK4 Hardwire KIT
T130VZHLD5012 T130VZHLD5013