VIOFO MT1-2CHMT_016

 

DVOUKANÁLOVÁ KAMERA NA MOTORKU VIOFO MT1

Motocyklová záznamová kamera VIOFO MT1 je určena pro záznam širokoúhlého videa se dvěma kamerami před a za motocyklem, s pozorovacím úhlem 170 stupňů u obou kamer. Klíčovou vlastností tohoto modelu je použití obrazového snímače Sony Exmor R STARVIS s rozlišením 2,13 Mpx, který umožňuje dosáhnout vysoce kvalitního snímání i za špatných světelných podmínek. Další výhodou je přítomnost Wi-Fi pro okamžitě prohlížení video na smartphonu, GPS modulu a ovládacího tlačítka.

MT_012
MT_007

1.Přední kamera | 2. Ovládací tlačítko | 3. GPS modul | 4.  Řídící jednotka | 5. Zadní kamera

MT_006
 

NAPÁJENÍ MOTO KAMERY SUPERKONDENZÁTOREM

 

Super kondenzátor nebo kapacitátor je akumulátorem energie, schopným rychle akumulovat a následně odevzdat velké množství el. energie. Bez problémů snáší opakované nabíjení a vybíjení vysokými proudy a nedochází u něj k paměťovému efektu. Super kondenzátor má obvykle mnohem vyšší životnost a mnohem větší toleranci na vysoké teploty než baterie. Díky tomu, že ve VIOFO je využíván jako zdroj energie právě super kondenzátor, tak se nemusíte bát obvyklých problémů kamer do auta jako je přehřívání, nedostupné poslední soubory a v krajních případech až exploze.

PROHLÍŽENÍ ZÁZNAMŮ A DAT POMOCÍ POČÍTAČE 

Pomocí aplikaci Dashcam viewer* nebo jiné podobné aplikaci určené pro PC s operačním systémem Windows nebo Mac OS můžete si prohlížet záznamy a data z kamery a dále s nimi pracovat. GPS modul zajišťuje synchronizaci času, zobrazovaní rychlostí a polohy vozidla na mapě.

* Společnost VIOFO Ltd. neposkytuje software určené pro počítače.

MT_018
  
MT_015  
MT_009
 

OVLÁDÁCÍ TLAČÍTKO

Ovládací tlačítko s integrovaným mikrofonem namontované na vhodném místě umožňuje jednoduché ovládání Wi-Fi připojením a spuštění nouzového manuálního nahrávání.

VODOTĚSNÁ + PRACHOTĚSNÁ

Tento model moto kamery je plně prachotěsný a vodotěsný. V krytí IP66 kamera odolává ve velmi náročných prašných prostředích s výskytem všesměrových rázů vody.

MT_008
 
MT_014
 
MT_013
 
MT_010
 

OBSAH BALENÍ 

 
MT_017