Blackvue DR970X BOX-2CH IR PLUS, 64Gb

Značka: Blackvue

Novinka 2024! Nová dvoukanálová 4K palubní kamera se separátní záznamovou jednotkou, chráněnou zámkem. Přední a interiérová kamera.

Profesionální montáž ?
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení
Kód: DR970XB2CHIRP
16 190 Kč 13 380,17 Kč bez DPH 16 190 Kč / 1 ks
Blackvue DR970X BOX-2CH IR PLUS, 64Gb
Značka: Blackvue
DR970X BOX 2CH IR PLUS 12
Novinka

Blackvue DR970X BOX-2CH PLUS

4K CLOUD AUTO KAMERA BLACKVUE DR970X BOX–2CH IR PLUS

SKRYTA A BEZPEČNA OCHRANA VOZIDLA DVOUKANÁLOVOU PALUBNÍ KAMEROU SE ZABEZPEČENOU SEPARÁTNÍ ZÁZNAMOVOU JEDNOTKOU

Tradičně na začátku roku celosvětově známý výrobce palubních kamer – jihokorejská společnost Pittasoft Co. představila novou palubní kameru se separátní záznamovou jednotkou. Jedná se o dvoukanálovou (přední a interiérovou IR) palubní kameru Blackvue DR970X BOX-2CH IR PLUS  s kvalitním 8,29 Mpx snímačem SONY STARVIS 2 disponujícím 4K Ultra High rozlišením 3840×2160@30fps u přední a FullHD rozlišením u interiérové IR kamery.  Nový model výrobce nabízí ve dvou verzích: dvoukanálový model s přední a zadní kamerou nebo dvoukanálový model s přední a interiérovou IR kamerou pro vozidla TAXI SLUŽBY a jiná speciální vozidla. 

Kompaktní přední a zadní (nebo interiérová)kamery se připojují pomocí koaxiálního kabelu k záznamové jednotce, chráněné zámkem, kterou lze pro maximální utajení a bezpečnost namontovat do skrytého prostoru, například do odkládací přihrádky. Nový model výrobce nabízí ve dvoukanálové verzí s přední a zadní kamerou.

Jako u tříkanálové Full HD řady DR750X BOX-3CH součástí balení Blackvue DR970X BOX-2CH IR PLUS bude bezdrátové SOS tlačítko pro spuštění manuálního nahrávání událostí.

Díky přiloženému profi napájecímu kabelu pro pevné připojení, kamera umožňuje okamžité přepnutí do parkovacího režimu při vypnutí zapalovaní vozidla.

Kompaktní přední a zadní ochrana

Přední kamera pohaněná novým obrazovým snímačem SONY STARVIS 2 disponujícím 4K Ultra High rozlišením 3840×2160@30fps, zadní  (nebo interiérová) kamera využívá STARVIS™ CMOS Sensor (FullHD rozlišení, cca. 2.1Mpx). Ultra široká kamera směřující do interiéru (u IR modelu) poskytuje 180° zorný úhel, což u většiny vozidel umožnuje zachytit obraz i z bočních oken na straně řidiče i spolujezdce. S infračerveným přisvícením kamera zachycuje jasné detaily i v úplné tmě.

Nativní parkovací režim 

Parkovací režim s integrovaným monitorováním napětí – nova funkce auto kamery Blackvue DR770X-3CH BOX, díky které přístroj chrání autobaterii před hlubokým vybitím, když napětí klesne pod 11,8V. (4,5 m profi napájecí kabel pro připojení k pojistní skříňce a klasický napájecí kabel do zásuvky zapalovače jsou součástí balení). 

Díky bezplatné doplňkové službě Blackvue Cloud si můžete kdykoliv prohlédnout co všechno zaznamenává Vaše kamera i když zrovna nejste ve vozidle. 

blackvue-d970x-box-ir-plus-main-features-button-front-view

JEDNODUCHÉ PÁROVÁNÍ S APLIKACÍ BLACKVUE

S auto kamerou Blackvue DR970X BOX-2CH IR PLUS je nastavení hračkou. Rozlučte se s hesly bez kompromisů a v bezpečí

Palubní kamera Blackvue DR970X BOX - 2CH PLUS využívá nejmodernější technologie Bluetooth pro spárování s mobilním telefonem. Jednoduše se připojte k vaší auto kameře, aniž byste museli opustit aplikaci Blackvue. S funkcí snadného párování je nastavení auto kamery hračkou. Stačí zapnout kameru, otevřít aplikace BLACKVUE a postupovat podle jednoduchých pokynů. Ať už chcete procházet soubory popř. nastavení auto kamery nebo připojit kameru ke cloudu, jednoduché párování dělá vše snadné a intuitivně.

Poznámka: Proces párování používá tlačítko SOS, ujistěte se, že jste připravili tlačítko pro párování s aplikaci.

blackvue-d970x-box-plus-seamless-pairing

INTEGROVANÁ Wi-Fi, GPS MODUL A VOLITELNÝ LTE MODUL

Externí GPS modul, který u teto sady je součástí balení umožňuje zobrazovat údaje o rychlosti a umístění vozidla na vašem video

Rychlost: ve videu budou znázorněny data o rychlosti (lze vypnout v nastavení). Můžete si nastavit zobrazení rychlosti v kilometrech za hodinu (Km/h) nebo Míle za hodinu (Mph)

Poloha: vizualizace polohy vozidla v aplikaci Blackvue nebo v prohlížeči prohlížeče

 

PŘIPOJENÍ AUTO KAMERY POMOCÍ WI-FI NEBO LTE MODULU


Wi-Fi připojení Vám umožní připojit se k zařízení Blackvue pomocí smartphonu nebo tabletu. Volitelný LTE modul vám poskytne přístup k vaši palubní kameře Blackvue přes Cloud odkudkoli a kdykoli.

LTE modul není součástí balení.

blackvue-d970x-box-plus-connectivity

ULTRAŠIROKÁ INFRAČERVENÁ INTERIÉROVÁ KAMERA

Infračervená kamera chrání interiér vašeho vozidla. Nenápadné infračervené LED diody se automaticky aktivují na základě okolního světla. Ultra široká kamera směřující do interiéru poskytuje 180° zorný úhel, což u většiny vozidel umožnuje zachytit obraz i z bočních oken na straně řidiče i spolujezdce. S infračerveným přisvícením kamera zachycuje jasné detaily i v úplné tmě.

Pomocí dokonalé aplikace BlackVue nebo Viewer můžete dále přizpůsobit nastavení palubní kamery:

 • otočení obrazu o 180° – pokud se obraz objeví obráceně, stačí aktivovat tuto funkci a upraví orientaci obrazu.
 • bezpečnostní LED indikátor zap/vyp (používá se v parkovacím režimu)

blackvue-interior-infrared-camera-180-wide-angle

INTEGROVANÝ REPRODUKTOR G-SENZOR A DETEKCE POHYBU

Reproduktor: vaše palubní kamera vám řekne, kdy se zapne, vypne nebo zjistí chyby, zatím bohužel neumí mluvit česky. 

Akcelerometr: umístěný v přední kameře, detekuje nárazy a spouští nahrávání událostí. Aktivuje parkovací režim*, když stojí 5 minut.

Automaticky označuje videosoubory: Za jízdy detekuje vestavěný akcelerometr (G-senzor) nárazy a náhlé změny rychlosti. Když je zaparkováno, váš BlackVue také detekuje vizuální pohyby kolem vašich vozidel (v režimu detekce pohybu + nárazu).

Použijte filtry v aplikaci BlackVue App and Viewer: BlackVue označí všechna videa (Normální, Událost, Parkovací režim atd.), abyste je mohli filtrovat a rychle najít ta, která potřebujete v BlackVue Viewer (Windows, Mac OS, Web) nebo aplikace BlackVue (Android, iOS).


*Při nahrávání v parkovacím režimu připojte auto kameru přes pojistkovou skříň vozidla pomocí profi napájecího kabelu (je součástí balení) nebo použijte externí Power Bank Baterie B-112 nebo B-130X.

blackvue-d970x-box-plus-motion-impact-detection

TLAČÍTKO SOS V BALENÍ

Snadno a bezpečně spusťte manuální nahrávání událostí.

 1. Tlačítko nainstalujte na snadno dostupné místo.
 2. Pro spárování s hlavní jednotkou Box stačí dlouže zmačknutí tlačítka (pouze při prvním použití).
 3. Stisknutím tlačítka spustíte manuální nahrávání události.
 4. V aplikaci BlackVue App nebo Viewer použijte filtry typu souborů k rychlému vyhledání souborů událostí nahraných manuálně (pomocí SOS tlačítka).

Poznámka: SOS tlačítko je součástí balení tohoto modelu

blackvue-d970x-box-plus-wireless-button-off

BLACKVUE APP A PROHLÍŽEČ PRO WINDOWS / MAC OS

Integrovaný Wi-Fi modul umožňuje ovládání přístrojem pomocí Blackvue app. Najdete tam vše, co potřebujete: živý náhled, kopírování, sdílení a odstranění video souborů, digitální zoom, GPS souřadnice, prohlížení cest na mapě, otáčení obrazu, nastavení a aktualizace firmware. Obě aplikace Blackvue App a Blackvue Viewer můžete zdarma stahovat a používat.

Blackvue_software

CYKLICKÉ NAHRÁVÁNÍ A ADAPTIVNÍ UKLÁDÁNÍ

Blackvue DR970X – 3CH BOX NAHRAVÁ BEZCHYBNÉ ZÁZNAMY BEZ NUTNOSTÍ FORMÁTOVÁNÍ

Cyklický záznam: Blackvue DR970X BOX – 2CH PLUS v případě zaplnění micro SD karty nejdříve přepisuje nejstarší video soubory.

Adaptivní technologie bez nutností formátování: Auto kamera Blackvue ukládá a organizuje soubory na kartě microSD vysoce účinným způsobem. Snižuje tím potřebu formátování karty a zabraňuje poškození souborů i po několika cyklech zápisu. Tento model podporuje microSD až do 256 GB.

Blackvue-mikroSD

BLACKVUE PŘES CLOUD

Připojte se k auto kameře Blackvue kdykoli, odkudkoli na světě přes Blackvue CloudVychutnejte si vzdálené zobrazení živého náhledu a Push oznámení do Vašeho telefonu. Kamera umožňuje zálohovat důležitá videa do volného úložiště Cloud. Přehrávejte a stahujte videa z auto kamery nebo z Cloud odkudkoli. Kamera nabízí i obousměrnou hlasovou komunikaci s ovládáním přímo z Blackvue app přes integrovaný reproduktor a mikrofon.

Blackvue-DR770X-BOX-CLOUD

Zaznam-udalosti

INTEGROVANÁ OCHRANA PROTI NEOPRÁVNĚNÉ MANIPULACI

BLACKVUE DR970X BOX-2CH IR PLUS je od základu navržen tak, aby zabránil neoprávněné manipulaci.

Hlavní jednotka: kryt se zámkem a klíčem, pro zabránění přístupu ke kartě microSD a ke konektorům kabelů.

Kamery: kryty se šestihranným šroubem, které zabraňují odpojení kabelů a aretují úhel kamery v držáku.

Trojitá ochrana:

 • Uzamyká úhel palubní kamery pomocí šestihranného šroubu, aby se zabránilo otáčení
 • Blokuje přístup ke slotu pro microSD kartu
 • Chrání před odpojením napájecího, video a USB kabelů

blackvue-d970x-box-ir-plus-tamper-proof-cover

LTE MODUL (volitelný)

Blackvue DR970X BOX – 2CH IR PLUS s příslušenstvím 

Díky novému modulu CM100GLTE výrazně zjednodušilo „dostat se do cloudu“. Toto volitelné přídavné zařízení „plug and play“ se připojuje k řídící jednotce DR970X BOX-2CH IR PLUS a poskytuje nejen datovou cestu k internetu pro vaši kameru, ale nyní může vaši kameru proměnit v mobilní hotspot až na pět zařízení! Stále můžete používat i jiný Wi-Fi signál od vašeho vestaveného hotspotu (pokud je ve vašem vozidle přítomen), ale tento 4G LTE modul napájí se přes USB port auto kamery, a může zůstat zapnutý i v parkovacím režimu.  (Většina vestavených hotspotů ve vozidle se vypne spolu s vypnutím zapalovaní).

Vše, co potřebujete, je aktivní datová nano SIM karta. CM100GLTE se připojuje přes micro USB port vašeho přístroje. Řídící jednotka kamery BlackVue napájí LTE modul a automaticky naváže spojení s Blackvue Cloudem.

Poznámka: Při nákupu LTE modulu se ujistěte, že vybraný model CM100GLTE je kompatibilní se sítí vašeho mobilního operátora. SIM karta není součástí balení. 

blackvue-d970x-box-plus-lte-connectivity-module-cm100glte-hub

 INTELIGENTNÍ MONITOROVÁNÍ V PARKOVACÍM REŽIMU

Zůstaňte v klidu! I když odejdete domu nebo do práce je Vaše vozidlo pod kontrolou. Nemusíte se obávat ani nadměrného vybíjení autobaterie. Model DR970X BOX-2CH IR PLUS obsahuje integrovanou funkci pro zabránění vybití autobaterie. 

blackvue-box-native-parking-mode

Elektronika auto kamery BlackVue se automaticky přepne do parkovacího režimu pro sledování zaparkovaného vozidla. Díky vyrovnávací paměti kamera zaznamená i několik sekund před tím, jak proběhne detekce událostí. Blackvue DR970X BOX-2CH IR PLUS podporuje dvě funkce parkovacího režimu:

DR970X-parking

Nahrávání v parkovacím režimu detekuje pohyb takto:

 • pohyby zaznamenané obrazovým snímačem (soubory režimu PARKING označené jako“P“ v seznamu videí)
 • dopady nebo nárazy zjištěné G-senzorem (soubory zvláštní událostí označené jako „E“ v seznamu souborů)

Kamera umožňuje ignorovat nepotřebné oblasti, abyste eliminovali falešně pozitivní výsledky. Nyní s novou detekcí pohybu založenou na regionu máte 4 × 4 mřížku z 16 volitelnými „zóny“. Ve výchozím nastavení jsou všechny oblasti aktivní a aktivují detekci pohybu. Chcete-li například ignorovat stromy, které se pohybují ve větru, můžete tak učinit zrušením výběru oblastí tvořících horní řádek. Pokud kapota vozidla odráží oblohu, můžete zrušit výběr regionů, které ji pokrývají, a tak dále.

Režim časosběru (Time Lapse) umožňuje nepřerušovaně zaznamenávat video se snímkovou frekvenci 1fps.

Videa jsou pak přehrávána při 30fps. Každá minuta takto zaznamenaného videa pokrývá 30minutovou dobu skutečného času. Již žádné přepsání souborů v parkovacím režimu. Jednoduše řečeno, každá hodina videa nahraného v režimu časosběru (Time Lapse) pokrývá 30 hodin reálného času. Soubory časosběru jsou ukládaní do paměti jako soubory parkovacího režimu (v seznamu souborů jsou označení jako „P“). V případě zjištění nárazu, auto kamera se přepne na pravidelné nahrávání souborů zvláštní událostí, a jako obvykle nahraje i 5-6 sekund videa před nárazem.

Kromě toho:

Záznam událostí v parkovacím režimu – Push oznámení: Po ukončení parkovacího režimu Blackvue informuje, jaké záznamy události byly zaznamenány v době, kdy jste byli pryč, a můžete okamžitě zkontrolovat videa události v aplikaci Blackvue.

Plánované restartování: Kamera naplánuje denní automatické restartování (volitelně v noci ve výchozím nastavení), abyste minimalizovali případné chyby mikro SD karty. Restartování se provádí pouze v případě, že je přístroj v parkovacím režimu a nenahrává záznam na kartu microSD.

Super tajně: V parkovacím režimu zcela vypněte všechny LED indikátory. Při detekci pohybu nebo nárazu bude blikat pouze indikátor LED záznamu směřující dovnitř vozidla.

 

Blackvue DR770X-BOX-B130X

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI AUTO KAMERY BLACKVUE DR970X BOX – 2CH IR PLUS

 • Kvalitní a moderní dvouanálová palubní kamera kamer se separátní záznamovou jednotkou chráněnou zámkem
 • Přední kamera zaznamenává kvalitní 4K UHD video , interiérová - FullHD video při rychlosti zápisu 30 snímků za sekundu
 • Kamera poskytuje optimální kombinace úhlu záběru, rozlišení a snímkové frekvence. Ta bude mít největší přínos při jízdě ve vyšší rychlosti
 • Vysoce kvalitní obrazový senzor poskytuje vynikající výkon při slabém osvětlení
 • Technologie Night Vision automatický zařídí kvalitu při horších světelných podmínkách
 • Adaptivní technologie bez nutností formátování: zajistí organizaci souborů na kartě microSD vysoce účinným způsobem
 • Se službou Blacvkue Cloud můžete odkudkoliv sledovat video z Vašeho vozidla v reálném čase, přehrávat nahrávky, sledovat polohu vozidla na mapě, a vše, co se děje kolem něj
 • S technologií H.265 (HEVC) / H.264 (AVC)  budou vaše nahrávky vysoce kvalitní a zároveň nezaberou soubory mnoho místa
 • Díky externímu GPS modulu, který je součástí balení teto sady, kamera automatický zaznamenává rychlost vozidla a jeho zeměpisnou polohu
 • S integrovaným Wi-Fi modulem kamera umožňuje sledovat záběry pomocí chytrém telefonu či tabletu a snadno soubory sdílet
 • Ultra široká kamera směřující do interiéru poskytuje 180° zorný úhel, což u většiny vozidel umožnuje zachytit obraz i z bočních oken na straně řidiče i spolujezdce
 • Detekce nárazu a automatické uzamčení záznamu díky 3osému G-senzoru 
 • Snadno a bezpečně spusťte manuální nahrávání událostí pomocí bezdrátového Bluetooth SOS tlačítka
 • Bezpečnostní kryty kamer a řídící jednotky uzamykají polohu palubní kamery pomocí šestihranného šroubu, aby se zabránilo otáčení, blokují přístup ke slotu pro microSD kartu u řídicí jednotky a chrání před odpojením napájecího, video a USB kabelů
 • Auto kamera Blackvue poskytuje možnost inteligentního nahrávaní záznamu v parkovacím režimu
 • Sada obsahuje 64GB micro SD kartu

OBSAH BALENÍ BLACKVUE DR970X BOX-2CH IR PLUS

blackvue-obsah-970X-ir-box

* balení obsahuje stručný manuál v češtině (v PDF na stránkách www.blackvue.cz – v sekce Podpora)

BlackVue DR970X Box Plus Promo Video