Blackvue DR970X-2CH LTE PLUS 64Gb

Značka: Blackvue

Novinka 2024! Dvoukanálová 4K LTE palubní kamera Blackvue DR970X-2CH LTE PLUS

Profesionální montáž ?
Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení
Kód: DR970X2LTEP
14 990 Kč 12 388,43 Kč bez DPH 14 990 Kč / 1 ks
Blackvue DR970X-2CH LTE PLUS 64Gb
Značka: Blackvue

Blackvue DR970X-2CH LTE PLUS

4K LTE Cloud auto kamera

NOVA UPGRADOVANÁ 4K LTE PALUBNÍ KAMERA PRO MAXIMÁLNÍ VYUŽITÍ CLOUDOVÝCH SLUŽEB

Výkonnost a funkčnost 

Blackvue DR970X-2CH LTE PLUS - vše, co jste kdy chtěli od palubní kamery. LTE Připojení. 4K Rozlišení. Žádný kompromis. DR970X-2CH LTE PLUS spojuje to nejlepší z připojení a bezprecedentní kvality obrazu.

Revoluční 4K vizuální věrnost poháněná 8,29megapixelovým obrazovým snímačem Sony STARVIS 2. Přední kamera zaznamenává ve 4K Ultra High Definition (3840x2160p) při 30fps. (úhel pohledu 146 stupňů), zadní: 2,1megapixelový snímač Sony STARVIS™ CMOS zaznamenává ve FullHD kvalitě (1920x1080p) při 30fps (úhel pohledu 131 stupňů).

Cim je řada DR970X PLUS lepší:

SONY STARVIS 2: podle výrobce  hlavní vylepšením je využiti přední jednotkou nového, ale již osvědčeného u jiných palubních kamer, obrazového snímače SONY STARVIS 2 IMX678, který poskytuje zlepšenou citlivost při slabém osvětlení a lepší dynamický rozsah.  

New fast (f/1.7 aperture) lens: druhou novinkou je nový rychlý objektiv (apertura f/1.7) u hlavni jednotky: velký objektiv s velkou clonou umožňuje hlavním kamerám 4K Plus nasbírat více světla ve srovnání s objektivem f/2.8 u předchozích modelů, což vede k rychlejší časové expozici, umožňující zamrzání akce a minimalizaci rozmazání.

Improved image signal processor (ISP) tuning: znovu bylo vylepšené ladění obrazového signálu (ISP): dynamický rozsah a celková věrnost byly napříč vylepšeny díky odborné optimalizaci nového čipsetu. Jednoduše řečeno: obraz vypadá lépe, zejména v noci a ve scénách s vysokým kontrastem, kde většina kamer bojuje s uchováním detailů ve světlých částech a tmavých oblastech.

Twice longer Event buffer: kromě toho výrobce zdvojnásobil vyrovnávací paměť pro nahrávaní souborů zvláštní událostí: Modely 4K Plus nově disponují 10-sekundovým bufferem namísto 5 sekund u předchozích modelů. To znamená, že video záznamu událostí, které jsou nahrávány během jízdy nebo parkování, zahrnují deset sekund akce před spuštěním události. Patří sem detekovaný pohyb v režimu Motion & Impact Parking Mode, Manuálně spuštěné události pomocí dotykového senzoru na bočním panelu kamery nebo náraz detekovaný akcelerometrem během jízdy nebo parkování.

Kodek HEVC/H.265: Modely 4K Plus používají jako výchozí kompresní algoritmus High-Efficiency Video Coding, přičemž uživatelé mohou také zvolit široce podporovaný kodek AVC/H.264. HEVC lépe zachovává detaily a umožňuje také nahrávání při vyšším datovém toku 60 Megabitů za sekundu (jsou k dispozici i nižší nastavení).

Jako i ostatní modely palubních kamera, nova DR970X-2CH LTE PLUS disponuje dotykovým senzorem místo senzoru přiblížení, a velmi důležitou integrovanou funkcí ochrany autobaterii proti vybiti.  

Snadné připojení k cloudu s vestavěným čtečkou Nano SIM karet* pro sledování vašeho vozu odkudkoli a kdykoli.

Přirozený režim parkování s vestavěným monitorováním napětí chrání baterii vašeho vozidla (včetně profi kabelu pro pevné připojení).

Spolehlivost a odolnost

Jako i předchůdce tohoto modelu, nova palubní kamera nabízí bezkonkurenční schopností odolávat vysokým letním teplotám.

Pří okolní teplotě kolem 30 °C teplota ve vozidle může během krátké dobý vyšplhat až k 60 °C.  Blackvue DR970X-2CH LTE PLUS dokáže nahrávat a zpracovávat video záznamy i při teplotě kolem 70 °C   

(*) Datový tarif není zahrnut v ceně

blackvue-dr970x-2ch-lte-plus-main-freaturesINTEGROVANÁ ČTEČKA NANO SIM

Vestavěná čtečka pro Nano SIM u LTE modelů umožňuje jednoduché připojení auto kamery k internetu a tím i využití plného spektru služeb Blackvue Cloudu. Můžete si být jisti, že vaše nova auto kamera bude bezchybně zaznamenávat důležité informací jak při jízdě, tak i u zaparkovaného vozidla

Blackvue Cloud

Díky bezplatné* doplňkové službě Blackvue Cloud si můžete kdykoliv prohlédnout co všechno zaznamenává Vaše kamera i když zrovna nejste ve vozidle. 

*Blackvue Cloud nabízí i platné tarify, které lze zakoupit prostřednictvím aplikaci pro smartphone

INTEGROVANÝ LTE, WI-FI A GPS MODUL

GPS modul umožňuje zobrazovat údaje o rychlosti a umístění vozidla na vašem video

Rychlost: ve videu budou znázorněny data o rychlosti (lze vypnout v nastavení). Můžete si nastavit zobrazení rychlosti v kilometrech za hodinu (Km/h) nebo Míle za hodinu (Mph)

Poloha: vizualizace polohy vozidla v aplikaci Blackvue nebo v prohlížeči 

Wi-Fi a LTE
5GHz Wi-Fi vám umožní připojit se ke svému BlackVue pomocí chytrého telefonu a přenášet videa vysokou rychlostí. Vestavěný LTE modul vám poskytne přístup k vaši palubní kameře Blackvue přes Cloud odkudkoli a kdykoli.

SIM karta není součástí balení.

blackvue-dr970x-lte-plus-wi-fi-gps-sim

blackvue-dr970x-lte-plus-sim-card-reader

 JEDNODUCHÉ PÁROVÁNÍ S APLIKACÍ BLACKVUE

S auto kamerou Blackvue DR970X-2CH LTE  PLUS je nastavení hračkou. Rozlučte se s hesly bez kompromisů a v bezpečí.

Palubní kamera Blackvue DR970X-2CH LTE PLUS využívá nejmodernější technologie Bluetooth pro spárování s mobilním telefonem. Jednoduše se připojte k vaší auto kameře, aniž byste museli opustit aplikaci Blackvue. S funkcí snadného párování je nastavení auto kamery hračkou. Stačí zapnout kameru, otevřít aplikace BLACKVUE a postupovat podle jednoduchých pokynů. Ať už chcete procházet soubory popř. nastavení auto kamery nebo připojit kameru ke cloudu, jednoduché párování dělá vše snadné a intuitivně

blackvue-dr770x-2ch-lte-seamless-pairing

ULTRA DETAILNÍ VIDEA I PŘI NÍZKÉM OSVĚTLENÍ 

Za optimálních světelných podmínek mají 4K kamery výhodu před kamerami s nižším rozlišením, pokud jde o zachycení důležitých detailů, například poznávacích značek.

Tradiční 4K palubní kamery se však mohou potýkat s obtížemi udržet kvalitu záznamu v nočních podmínkách. To však neplatí pro řadu DR970X LTE Plus. Tam, kde většina 4K palubních kamer může mít obtíže s udržením detailů v náročných situacích, jako jsou špatné světelné podmínky nebo rychle se pohybující objekty, řada DR970X LTE Plus exceluje.

Hlavní jednotka řady DR970X LTE Plus, spojující špičkovou technologii snímače STARVIS 2 od společnosti Sony s laděním expertního obrazového signálového procesoru (ISP) od BlackVue, poskytuje jasná a detailní videa i za nejnáročnějších světelných podmínek.

Nezáleží na tom, zda je světlo slabé nebo se jedná o rychle se pohybující objekty – řada DR970X LTE Plus vždy vynikne.

DR900X PLUS-W-004

blackvue-hevc-high-efficiency-video-coding-h265-02

INTEGROVANÝ G-SENZOR A DETEKCE POHYBU

Během jízdy vaše zařízení Blackvue detekuje nárazy a náhlé změny rychlosti. Během parkování kamera detekuje také pohyby*. Soubory videa jsou odpovídajícím způsobem označeny, takže je můžete snadno najít v přehrávači Blackvue Viewer pro Windows a Mac OS nebo v aplikaci Blackvue pro Android a iOS.
*Při nahrávání v parkovacím režimu připojte auto kameru přes pojistkovou skříň vozidla pomocí profi napájecího kabelu (součástí baleni) nebo použijte externí Power banku B-130X* (*není součástí balení)

blackvue-dr970x-2ch-lte-plus-impact detection

BLACKVUE APP A PROHLÍŽEČ PRO WINDOWS / MAC OS

Integrovaný Wi-Fi modul umožňuje ovládání přístrojem pomocí Blackvue app. Najdete tam vše, co potřebujete: živý náhled, kopírování, sdílení a odstranění video souborů, digitální zoom, GPS souřadnice, prohlížení cest na mapě, otáčení obrazu, nastavení a aktualizace firmware. Obě aplikace Blackvue App a Blackvue Viewer můžete zdarma stahovat a používat.

Poznámka: aplikace nabízí i placené služby

Blackvue_DR970X-2CH_005

ELEGANTNÍ DESIGN A OVLÁDÁNÍ

Dotykový senzor. Nenápadný a obnovený design BlackVue DR970X-2CH LTE PLUS umožňuje snadný přístup k užitečným funkcím.

Dotykový senzor: společnost BlackVue upgradovala snímač přiblížení na dotykový, čímž se zabránilo nechtěné detekci pohybu palubní kamery a zjednodušilo se potvrzování spouštění manuálního nahrávání událostí.

Zabezpečený přístup k microSD kartě: Odpojte napájecí konektor DC a odklopením krytu auto kamery odhalte slot pro kartu microSD.

blackvue-dr970x-lte-plus-touch-sensor-microsd-card-slot

CYKLICKÉ NAHRÁVÁNÍ A ADAPTIVNÍ UKLÁDÁNÍ

BEZCHYBNÉ ZÁZNAMY BEZ NUTNOSTÍ FORMÁTOVÁNÍ

Cyklický záznam: Blackvue DR970X-2CH LTE PLUS v případě zaplnění micro SD karty nejdříve přepisuje nejstarší video soubory. Adaptivní technologie bez nutností formátování: Auto kamera Blackvue ukládá a organizuje soubory na kartě microSD vysoce účinným způsobem. Snižuje tím potřebu formátování karty a zabraňuje poškození souborů i po několika cyklech zápisu. I tento model zatím podporuje pouze microSD až do 256 GB.

Prezentační-DR750X-1-2CH_006

BLACKVUE DR970X-2CH LTE PLUS PŘES CLOUD

Připojte se k auto kameře Blackvue kdykoli, odkudkoli na světě přes Blackvue Cloud. Vychutnejte si vzdálené zobrazení živého náhledu a Push oznámení do Vašeho telefonu. Kamera umožňuje zálohovat důležitá videa do volného úložiště Cloud. Přehrávejte a stahujte videa z auto kamery nebo z Cloud odkudkoli. Kamera nabízí i obousměrnou hlasovou komunikaci s ovládáním přímo z Blackvue app přes integrovaný reproduktor a mikrofon.

blackvue-cloud-02

parking buffer10s

BEZPEČNOSTNÍ DOPLNĚK PRO AUTO KAMERY BLACKVUE (VOLITELNÉ)

Blackvue bezpečnostní kryt je novým doplňkem pro auto kamery Blackvue řady DR970X-2CH LTE PLUS. Kryt blokuje fyzický přístup ke slotu pro paměťové karty microSD, zabraňuje odpojení napájecího / koaxiálního kabelu a tím vysoce snižuje riziko manipulace s daty. Rovněž omezuje úhel otáčení přední kamery v držáku, aby kamera stále směřovala na silnici. K dispozici jsou několik verzí podle modelu auto kamery a typu sklonu celního skla.DR750X-2CH_LTE-PLUS-W008

FUNKCE MOBILNHO HOTSPOTU

Blackvue DR970X-2CH LTE PLUS

Proměňte svůj přistroj Blackvue na Wi-Fi router.

S funkcí „Mobile Hotspot“ se nyní váš kompatibilní přistroj Blackvue můžete proměnit v mobilní internetový router pro připojení k Wi-Fi až pět zařízení současně. To znamená, že vy a spolucestující nyní můžete používat internet vaší palubní kamery Blackvue na vašem notebooku, přenosné herní konzoli, tabletu nebo mobilu. Můžete také připojit další palubní kameru BlackVue.

Chcete-li se připojit k Blackvue Wi-Fi, jednoduše otevřete nabídku Wi-Fi vašeho zařízení, vyberte Wi-Fi Blackvue a zadejte heslo k Wi-Fi (stejné, jako heslo u Wi-Fi palubní kamery).

Poznámka: SIM karta není součástí baleni

DR970X-2CH LTE Plus Mobile Hotspot Function

INTELIGENTNÍ MONITOROVÁNÍ V PARKOVACÍM REŽIMU S BLACKVUE DR970X-2CH LTE PLUS 

Zůstaňte v klidu! I když odejdete domu nebo do práce je Vaše vozidlo pod kontrolou. Nemusíte se obávat ani nadměrného vybíjení autobaterie. Tento model obsahuje integrovanou funkci pro zabránění vybití autobaterie. Přečtete si více o parkovacím režimu ZDE:

Blackvue_DR970X-2CH_008

blackvue-native-parking-mode

Elektronika auto kamery Blackvue se automaticky přepne do parkovacího režimu pro sledování zaparkovaného vozidla. Díky vyrovnávací paměti kamera zaznamená i několik sekund před tím, jak proběhne detekce událostí. DR970X-2CH LTE PLUS podporuje dvě funkce parkovacího režimu:

DR970X-W013

Při nahrávání v parkovacím režimu Blackvue DR970X-2CH LTE PLUS detekuje pohyb takto:

 • pohyby zaznamenané obrazovým snímačem (soubory režimu PARKING označené jako“P“ v seznamu videí)
 • dopady nebo nárazy zjištěné G-senzorem (soubory zvláštní událostí označené jako „E“ v seznamu souborů)

Kamera umožňuje ignorovat nepotřebné oblasti, abyste eliminovali falešně pozitivní výsledky. Nyní s novou detekcí pohybu založenou na regionu máte 4 × 4 mřížku z 16 volitelnými „zóny“. Ve výchozím nastavení jsou všechny oblasti aktivní a aktivují detekci pohybu. Chcete-li například ignorovat stromy, které se pohybují ve větru, můžete tak učinit zrušením výběru oblastí tvořících horní řádek. Pokud kapota vozidla odráží oblohu, můžete zrušit výběr regionů, které ji pokrývají, a tak dále.

Režim časosběru (Time Lapse) umožňuje nepřerušovaně zaznamenávat video se snímkovou frekvenci 1fps.

Videa jsou pak přehrávána při 30fps. Každá minuta takto zaznamenaného videa pokrývá 30minutovou dobu skutečného času. Již žádné přepsání souborů v parkovacím režimu. Jednoduše řečeno, každá hodina videa nahraného v režimu časosběru (Time Lapse) pokrývá 30 hodin reálného času. Soubory časosběru jsou ukládaní do paměti jako soubory parkovacího režimu (v seznamu souborů jsou označení jako „P“). V případě zjištění nárazu, auto kamera se přepne na pravidelné nahrávání souborů zvláštní událostí, a jako obvykle nahraje i 10 sekund videa před nárazem.

Kromě toho:

Záznam událostí v parkovacím režimu – Push oznámení: Po ukončení parkovacího režimu Blackvue informuje, jaké záznamy události byly zaznamenány v době, kdy jste byli pryč, a můžete okamžitě zkontrolovat videa události v aplikaci Blackvue.

Plánované restartování: Kamera naplánuje denní automatické restartování (volitelně v noci ve výchozím nastavení), abyste minimalizovali případné chyby mikro SD karty. Restartování se provádí pouze v případě, že je přístroj v parkovacím režimu a nenahrává záznam na kartu microSD.

Super tajně: V parkovacím režimu zcela vypněte všechny LED indikátory. Při detekci pohybu nebo nárazu bude blikat pouze indikátor LED záznamu směřující dovnitř vozidla.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI AUTO KAMERY Blackvue DR970X-2CH LTE PLUS

 • Kvalitní a moderní dvoukanálová (přední a zadní) kamera s UHD 4K rozlišením pro každodenní použití a maximálně kvalitní zážitek ze záznamů vašich cest
 • Bezkonkurenční schopnost odolávat vysokým letním teplotám
 • Auto kamera Blackvue DR970X-2CH LTE PLUS s 8,29megapixelovým obrazovým snímačem Sony STARVIS 2 zaznamenává kvalitní video při rychlosti zápisu 30 snímků za sekundu
 • Kamera poskytuje optimální kombinace úhlu záběru, rozlišení a snímkové frekvence. Ta bude mít největší přínos při jízdě ve vyšší rychlosti
 • Vysoce kvalitní obrazový senzor poskytuje vynikající výkon při slabém osvětlení
 • Vestavěný LTE modul poskytuje přístup ke kameře Blackvue přes Cloud odkudkoli a kdykoli
 • Technologie Night Vision automatický zařídí kvalitu při horších světelných podmínkách
 • Adaptivní technologie bez nutností formátování: zajistí organizaci souborů na kartě microSD vysoce účinným způsobem
 • S technologií H.265 (HEVC) / H.264 (AVC) budou vaše nahrávky vysoce kvalitní a zároveň nezaberou soubory mnoho místa
 • Díky integrovanému GPS modulu kamera automatický zaznamenává rychlost vozidla a jeho zeměpisnou polohu
 • S integrovaným Wi-Fi modulem kamera umožňuje sledovat záběry pomocí chytrém telefonu či tabletu a snadno soubory sdílet
 • Kamera do auta Blackvue DR970X-2CH LTE PLUS disponuje širokým úhlem záběru přední 146° / zadní 131°
 • Detekce nárazu a automatické uzamčení záznamu díky 3osému G-senzoru
 • Auto kamera Blackvue poskytuje možnost inteligentního nahrávaní záznamu v parkovacím režimu
 • Sada obsahuje 64GB micro SD kartu

  Obsah balení Blackvue DR970X-2CH LTE PLUS

blackvue-dr970x-2ch-lte-plus-obsah

 • přední kamera s držákem na čelní sklo
 • zadní kamera s držákem na zadní sklo
 • kabelové příchytky (8ks)
 • napájecí kabel do zásuvky zapalovače cigaret (4,5m)
 • profi napájecí kabel s přímým vodičem (4,5m)
 • čtečka microSD karty
 • propojovací koaxiální kabel (6m)
 • microSD karta 64 GB
 • 2 x náhradní lepicí páska pro upevnění drážku
 • montážní paka pro montáž kabeláže 
 • stručná příručka EN
 • manuál v češtině (v PDF na stránce produktu nebo v sekce Podpora)

BlackVue DR970X LTE Plus Promo Video