Blackvue DR770X-2Ch Truck, 64Gb

Značka: Blackvue

I nákladní vozidla musí být chráněna před dopravními nehodami nebo před silničními piráty. Blackvue DR770X-2CH TRUCK je pro tyto účely ideálním řešením. Dvoukanálová palubní kamera je zase o krok dál. Nyní máte možnost připojení externího LTE modulu a nativního parkovacího režimu s integrovanou funkcí monitorování napětí, což zabrání vybití baterie vašeho vozidla.  

Profesionální montáž  ?  – cenu Vám sdělíme individuálně

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení
Kód: DR770X2CHTR
13 390 Kč 11 066,12 Kč bez DPH 13 390 Kč / 1 ks
Blackvue DR770X-2Ch Truck, 64Gb
Značka: Blackvue

Blackvue DR770X-2CH TRUCK 

FUULL HD DVOUKANÁLOVÁ AUTO KAMERA BLACKVUE DR770X-2CH TRUCK 

NEJLEPŠÍ AUTO KAMERA PRO NÁKLADNÍ VOZIDLA

Představujeme Vám obnovenou verze dvoukanálové autokamery Blackvue DR770X-2CH TRUCK  (přední a externí zadní vodotěsná IR kamera v sadě) od celosvětově známého výrobce auto kamer – jihokorejské společnosti Pittasoft Co., Ltd. Hlavní změnou, kterou přináší řada Plus, je vylepšený snímač Sony STARVIS™. Obrazový snímač v modelech řady DR750X Plus má mnohem lepší schopnost zachovávat detaily v extrémních světelných podmínkách.

blackvue-dr770x-2ch-truck-006

Výkonnost a funkčnost

SENZOR SONY STARVIS™ s Full HD 1080p s rychlostí až 60 snímků za sekundu.
Hledáte novější spolehlivý a kvalitní systém videozáznamu ve vozidle se dvěma FullHD kamerami, který nezradí v ten nejdůležitější okamžik? Jste na správním místě. Dvoukanálová Wi-Fi palubní kamera BlackVue DR770X-2CH TRUCK zaznamenává kvalitní video s pozorovacím úhlem 139° u přední a 116° u zadní jednotky . Full HD snímače SONY STARVIS™ jsou jedničkou v čistotě obrazu při slabém osvětlení. Můžete si být jisti, že vaše nova auto kamera bude bezchybně zaznamenávat důležité informací jak při jízdě, tak i u zaparkovaného vozidla. 

blackvue-dr770x-2ch-truck-002

Nativní parkovací režim 

Parkovací režim s integrovaným monitorováním napětí – nova funkce autokamery Blackvue DR770X-2CH TRUCK, díky které přístroj chrání autobaterii před hlubokým vybitím, když napětí klesne pod 11,8V. (4,5 m profi napájecí kabel pro připojení k pojistní skříňce a klasický napájecí kabel do zásuvky zapalovače jsou součástí balení). 

blackvue-dr770x-2ch-truck-003

Blackvue Cloud

Díky bezplatné doplňkové službě Blackvue Cloud si můžete kdykoliv prohlédnout co všechno zaznamenává Vaše kamera i když zrovna nejste ve vozidle. 

Připojte se k auto kameře Blackvue kdykoli, odkudkoli na světě přes Blackvue Cloud. Vychutnejte si vzdálené zobrazení živého náhledu a Push oznámení do Vašeho telefonu. Kamera umožňuje zálohovat důležitá videa do volného úložiště Cloud. Přehrávejte a stahujte videa z auto kamery nebo z Cloud odkudkoli. Kamera nabízí i obousměrnou hlasovou komunikaci s ovládáním přímo z Blackvue app přes integrovaný reproduktor a mikrofon.

blackvue-dr770x-2ch-truck-012

JEDNODUCHÉ PÁROVÁNÍ S APLIKACÍ BLACKVUE

S auto kamerou Blackvue DR770X-2CH TRUCK  je nastavení hračkou. Rozlučte se s hesly bez kompromisů a v bezpečí

Palubní kamera Blackvue DR770X-2CH TRUCK využívá nejmodernější technologie Bluetooth pro spárování s mobilním telefonem. Jednoduše se připojte k vaší auto kameře, aniž byste museli opustit aplikaci Blackvue. S funkcí snadného párování je nastavení auto kamery hračkou. Stačí zapnout kameru, otevřít aplikace BLACKVUE a postupovat podle jednoduchých pokynů. Ať už chcete procházet soubory popř. nastavení auto kamery nebo připojit kameru ke cloudu, jednoduché párování dělá vše snadné a intuitivně.

Blackvue-DR750X-1CH PLUS-W-parovani

INTEGROVANÝ GPS a Wi-Fi MODUL A VOLITELNÝ LTE MODUL

POMOCÍ INTEGROVANÉHO GPS PŘIDÁTE LOKALIZACE A ZOBRAZOVANÍ RYCHLOSTÍ NA VAŠE VIDEO

Rychlost: údaje o rychlosti budou zobrazené ve videu (lze v nastavení vypnout). Můžete si nastavit rychlost v kilometrech za hodinu (Km/h) nebo Míle za hodinu (Mph).

Lokalizace: zobrazte polohu svého vozidla v aplikaci Blackvue nebo na mapě prohlížeče Blackvue Viewer.

blackvue-dr770x-2ch-truck-007

LTE MODUL

Auto kamera Blackvue DR770X-2CH TRUCK umožňuje připojení volitelného LTE module přes USB port pro nejlepší využití cloudových služeb. Kromě toho, můžete svůj přístroj Blackvue použít jako Wi-Fi hotspot pro připojení k internetu až pro pět zařízení. 

Pro použití modulu CM100LTE potřebujete pouze aktivní datovou nano SIM kartu, kterou vložíte do modulu přes micro USB port vašeho zařízení. Auto kamera BlackVue napájí LTE modul a automaticky naváže spojení s Blackvue Cloudem.

Poznámka: Při nákupu LTE modulu se ujistěte, že vybraný model CM100LTE je kompatibilní se sítí vašeho mobilního operátora. SIM karta není součástí balení.

SIM karta není součástí balení.

blackvue-dr770x-2ch-truck-013

INTEGROVANÝ G-SENZOR A DETEKCE POHYBU

Během jízdy vaše zařízení Blackvue detekuje nárazy a náhlé změny rychlosti. Během parkování kamera detekuje také pohyby*. Soubory videa jsou odpovídajícím způsobem označeny, takže je můžete snadno najít v přehrávači Blackvue Viewer pro Windows a Mac OS nebo v aplikaci Blackvue pro Android a iOS.
*Při nahrávání v parkovacím režimu připojte auto kameru přes pojistkovou skříň vozidla pomocí profi napájecího kabelu pro pevné připojení (je součástí balení) nebo použijte externí Power Bank Baterie B-112 nebo B-130X

INFRAČERVENÁ EXTERNÍ ZADNÍ KAMERA

V ROBUSTNÍM KOVOVÉM VODOTĚSNÉM KRYTU

Díky kovovému vodotěsnému krytu je zadní kamera DR770X-2CH TRUCK  navržena tak, aby odolala většině povětrnostních podmínek. Zadní kamera je určena k montáži na venkovní zadní části nákladního vozidla nebo kamionu. Doporučujeme jej upevnit na rovném povrchu pomocí dodaných šroubů.

blackvue-dr770x-2ch-truck-004

VODOTĚSNÝ KOAXIÁLNÍ KABEL

Vysoce kvalitní vodotěsný 15metrový koaxiální kabel pro spojení přední a zadní kamery. Vodotěsná zadní kamera a koaxiální kabel jsou sešroubovaný dohromady, aby zajistily těsné a voděodolné spojení. Délka kabelu je ideální pro nákladní vozidla a zaručuje čistý obraz i na tak dlouhé vzdálenosti. (Max délka kabelu -15m)

blackvue-dr770x-2ch-truck-005

BLACKVUE APP A PROHLÍŽEČ PRO WINDOWS / MAC OS

Zabudovaný Wi-Fi modul umožňuje ovládání přístrojem pomocí Blackvue app. Najdete tam vše, co potřebujete: živý náhled, kopírování, sdílení a odstranění video souborů, digitální zoom, GPS souřadnice, prohlížení cest na mapě, otáčení obrazu, nastavení a aktualizace firmware. Obě aplikace Blackvue App a Blackvue Viewer můžete zdarma stahovat a používat.

blackvue-dr770x-2ch-truck-011

ELEGANTNÍ DESIGN A OVLÁDÁNÍ

Multifunkční tlačítko a Proximity senzor. Nenápadný design BlackVue DR770X umožňuje snadný přístup k užitečným funkcím.

Senzor přiblížení (Proximity senzor): zapíná a vypíná nahrávání zvuku pouhým přiblížením ruky. Snímač lze v nastavení nakonfigurovat tak, aby kameře dovolil spouštět manuální nahrávání.

Tlačítko Formát : pro snadné formátovaní microSD katry

Zabezpečený přístup k microSD kartě: Odpojte napájecí konektor DC a odklopením krytu auto kamery odhalte slot pro kartu microSD.

blackvue-dr770x-2ch-truck-010

CYKLICKÉ NAHRÁVÁNÍ A ADAPTIVNÍ UKLÁDÁNÍ

BEZCHYBNÉ ZÁZNAMY BEZ NUTNOSTÍ FORMÁTOVÁNÍ

Cyklický záznam: Blackvue DR770X-2CH TRUCK v případě zaplnění micro SD karty nejdříve přepisuje nejstarší video soubory.

Adaptivní technologie bez nutností formátování: Auto kamera Blackvue ukládá a organizuje soubory na kartě microSD vysoce účinným způsobem. Snižuje tím potřebu formátování karty a zabraňuje poškození souborů i po několika cyklech zápisu. Tento model podporuje microSD až do 256 GB.

blackvue-dr770x-2ch-truck-008

BEZPEČNOSTNÍ DOPLNĚK PRO AUTO KAMERY BLACKVUE (VOLITELNÉ)

Blackvue bezpečnostní kryt je novým doplňkem pro auto kamery Blackvue řady DR770/DR970/DR590X. Kryt blokuje fyzický přístup ke slotu pro paměťové karty microSD, zabraňuje odpojení napájecího / koaxiálního kabelu a tím vysoce snižuje riziko manipulace s daty. Rovněž omezuje úhel otáčení přední kamery v držáku, aby kamera stále směřovala na silnici. K dispozici jsou několik verzí podle modelu auto kamery a typu sklonu celního skla.

blackvue-dr770x-2ch-truck-014

INTELIGENTNÍ MONITOROVÁNÍ V PARKOVACÍM REŽIMU S BLACKVUE DR770X-2CH TRUCK

Zůstaňte v klidu! I když odejdete domu nebo do práce je Vaše vozidlo pod kontrolou. Nemusíte se obávat ani nadměrného vybíjení autobaterie. Model DR770X-2CH TRUCK obsahuje integrovanou funkci pro zabránění vybití autobaterie. Přečtete si více o parkovacím režimu ZDE:

blackvue-dr770x-2ch-truck-016

Elektronika auto kamery Blackvue se automaticky přepne do parkovacího režimu pro sledování zaparkovaného vozidla. Díky vyrovnávací paměti kamera zaznamená i několik sekund před tím, jak proběhne detekce událostí. DR770X-2CH TRUCK podporuje dvě funkce parkovacího režimu:

Při nahrávání v parkovacím režimu Blackvue DR770X-2CH Truck detekuje pohyb takto:

 • pohyby zaznamenané obrazovým snímačem (soubory režimu PARKING označené jako“P“ v seznamu videí)
 • dopady nebo nárazy zjištěné G-senzorem (soubory zvláštní událostí označené jako „E“ v seznamu souborů)

Kamera umožňuje ignorovat nepotřebné oblasti, abyste eliminovali falešně pozitivní výsledky. Nyní s novou detekcí pohybu založenou na regionu máte 4 × 4 mřížku z 16 volitelnými „zóny“. Ve výchozím nastavení jsou všechny oblasti aktivní a aktivují detekci pohybu. Chcete-li například ignorovat stromy, které se pohybují ve větru, můžete tak učinit zrušením výběru oblastí tvořících horní řádek. Pokud kapota vozidla odráží oblohu, můžete zrušit výběr regionů, které ji pokrývají, a tak dále.

Režim časosběru (Time Lapse) umožňuje nepřerušovaně zaznamenávat video se snímkovou frekvenci 1fps.

Videa jsou pak přehrávána při 30fps. Každá minuta takto zaznamenaného videa pokrývá 30minutovou dobu skutečného času. Již žádné přepsání souborů v parkovacím režimu. Jednoduše řečeno, každá hodina videa nahraného v režimu časosběru (Time Lapse) pokrývá 30 hodin reálného času. Soubory časosběru jsou ukládaní do paměti jako soubory parkovacího režimu (v seznamu souborů jsou označení jako „P“). V případě zjištění nárazu, auto kamera se přepne na pravidelné nahrávání souborů zvláštní událostí, a jako obvykle nahraje i 5-6 sekund videa před nárazem.

Kromě toho:

Záznam událostí v parkovacím režimu – Push oznámení: Po ukončení parkovacího režimu Blackvue informuje, jaké záznamy události byly zaznamenány v době, kdy jste byli pryč, a můžete okamžitě zkontrolovat videa události v aplikaci Blackvue.

Plánované restartování: Kamera naplánuje denní automatické restartování (volitelně v noci ve výchozím nastavení), abyste minimalizovali případné chyby mikro SD karty. Restartování se provádí pouze v případě, že je přístroj v parkovacím režimu a nenahrává záznam na kartu microSD.

Super tajně: V parkovacím režimu zcela vypněte všechny LED indikátory. Při detekci pohybu nebo nárazu bude blikat pouze indikátor LED záznamu směřující dovnitř vozidla.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI AUTO KAMERY BLACKVUE DR770X-2CH TRUCK 

 • Kvalitní a moderní dvoukanálová (přední a vodotěsná externí zadní IR) kamera s Full HD rozlišením pro každodenní použití a maximálně kvalitní zážitek ze záznamů vašich cest
 • Bezkonkurenční schopnost odolávat vysokým letním teplotám
 • Auto kamera Blackvue DR770X-2CH TRUCK  zaznamenává kvalitní video při rychlosti zápisu 60 snímků za sekundu u přední kamery
 • Kamera poskytuje optimální kombinace úhlu záběru, rozlišení a snímkové frekvence. Ta bude mít největší přínos při jízdě ve vyšší rychlosti
 • Vysoce kvalitní obrazový senzor poskytuje vynikající výkon při slabém osvětlení
 • Technologie Night Vision automatický zařídí kvalitu při horších světelných podmínkách
 • Adaptivní technologie bez nutností formátování: zajistí organizaci souborů na kartě microSD vysoce účinným způsobem
 • S technologií H.264 budou vaše nahrávky vysoce kvalitní a zároveň nezaberou soubory mnoho místa
 • Díky integrovanému GPS modulu kamera automatický zaznamenává rychlost vozidla a jeho zeměpisnou polohu
 • S integrovaným Wi-Fi modulem kamera umožňuje sledovat záběry pomocí chytrém telefonu či tabletu a snadno soubory sdílet
 • Kamera do auta Blackvue DR770X-2CH TRUCK  disponuje širokým úhlem záběru přední 139° / zadní 116°
 • Díky kovovému vodotěsnému krytu je zadní externí IR kamera vhodná do většiny povětrnostních podmínek.
 • Detekce nárazu a automatické uzamčení záznamu díky 3osému G-senzoru
 • Auto kamera Blackvue poskytuje možnost inteligentního nahrávaní záznamu v parkovacím režimu
 • Sada obsahuje 64GB micro SD kartu

  OBSAH BALENÍ BLACKVUE DR770X-2CH TRUCK 

blackvue-dr770x-2ch-truck-017

 • přední kamera s držákem na čelní sklo
 • zadní externí IR kamera s držákem 
 • kabelové příchytky (8ks)
 • napájecí kabel do zásuvky zapalovače cigaret (4,5m)
 • profi napájecí kabel s přímým vodičem (4,5m)
 • čtečka microSD karty
 • propojovací koaxiální kabel (15m)
 • microSD karta 64 GB
 • 2 x náhradní lepicí páska pro upevnění drážku
 • montážní paka pro montáž kabeláže 
 • stručná příručka EN
 • manuál v češtině (v PDF na stránkách www.blackvue.cz)
 

BlackVue Dashcam Hardwired Installation Tutorial

BlackVue Truck Dash Cams Official Promo Video