Blackvue DR770X-2Ch LTE, 64Gb

Značka: Blackvue

Novinka 2023! Dvoukanálová Full HD palubní kamera Blackvue DR770X-2CH LTE s integrovanou funkci ochrany auto baterii 

Profesionální montáž ?
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Kód: DR770X2CHLTE
13 290 Kč 10 983,47 Kč bez DPH 13 290 Kč / 1 ks
Blackvue DR770X-2Ch LTE, 64Gb
Značka: Blackvue
DR770X 2CH LTE 005
Tip

Blackvue DR770X-2CH LTE

Full HD LTE Cloud auto kamera

NOVA Full HD LTE AUTO KAMERA PRO MAXIMALNÍ VYUŽITÍ CLOUDOVÝCH SLUŽEB

Konečně, po velkém zájmu, společnost Pittasoft Co., Ltd vydala nový Full HD model palubní kamery pod názvem Blackvue DR770X-2CH LTE. Pro americký tento model dokonce dodáván s originální datovou SIM. Evropani zatím musejí zajistit datovou SIM kartu prostřednictvím svého mobilního operátora.

S aktivovaným LTE připojením mate zajištěn přistup ke své palubní kameře 24/7 odkudkoliv. Můžete sledovat své vozidlo pomocí vzdáleného živého náhledu, přijímat upozornění v případě detekce pohybu nebo nárazu, kontrolovat aktuální polohu vozidla na mapě událostí, využívat funkci Hotspot a mnoho dalšího.

Výrobce nabízí pouze dvoukanálový model, samotnou přední kameru koupit nelze. 

Spolehlivost a odolnost

Kamera nabízí bezkonkurenční schopností odolávat vysokým letním teplotám. Pří okolní teplotě kolem 30 °C teplota ve vozidle může během krátké dobý vyšplhat až k 60 °C.  Blackvue DR770X-2CH LTE dokáže nahrávat a zpracovávat video záznamy i při teplotě kolem 70 °C  

Výkonnost a funkčnost 

DR770X-2CH LTE jako i model bez LTE modulu je vybavena kvalitním obrazovým snímačem Sony STARVIS™ disponujícím Full HD (1920 x 1080) rozlišením u přední a u zadní kamery.  Kamera má integrovaný GPS, Wi-Fi a LTE modul a plně podporuje Blackvue cloud. Kamera získala novy CPU a předělané od základů ISP ladění (In-system programming). Kvalita obrazu byla oproti modelu DR750X-2CH LTE PLUS vylepšena i když si výrobce zachoval přesně stejný snímač a objektiv.

Jako i ostatní modely palubních kamer, nova palubní kamera Blackvue DR770X-2CH LTE disponuje novým dotykovým senzorem místo senzoru přiblížení a velmi důležitou integrovanou funkcí ochrany autobaterie proti vybití. Nově nepotřebujete dokupovat přístroj Power Magic Pro, který chrání autobaterii před vybitím, protože sada obsahuje i profesionální napájecí kabel pro pevné připojení.

blackvue-dr770x-2ch-002

Integrovaná čtečka NANO SIM

Vestavěná čtečka pro Nano SIM u LTE modelů umožňuje jednoduché připojení auto kamery k internetu a tím i využití plného spektru služeb Blackvue Cloudu. Můžete si být jisti, že vaše nova auto kamera bude bezchybně zaznamenávat důležité informací jak při jízdě, tak i u zaparkovaného vozidla.

SIM karta není součástí balení.

blackvue-dr770x-2ch-007

Blackvue Cloud

Díky bezplatné* doplňkové službě Blackvue Cloud si můžete kdykoliv prohlédnout co všechno zaznamenává Vaše kamera i když zrovna nejste ve vozidle. 

*Blackvue Cloud nabízí i platné tarify, které lze zakoupit prostřednictvím aplikaci pro smartphone

VESTAVĚNÝ LTE, WI-FI A GPS MODUL

GPS modul umožňuje zobrazovat údaje o rychlosti a umístění vozidla na vašem video

Rychlost: ve videu budou znázorněny data o rychlosti (lze vypnout v nastavení). Můžete si nastavit zobrazení rychlosti v kilometrech za hodinu (Km/h) nebo Míle za hodinu (Mph)

Poloha: vizualizace polohy vozidla v aplikaci Blackvue nebo v prohlížeči prohlížeče

PŘIPOJENÍ AUTO KAMERY POMOCÍ WI-FI A LTE
Wi-Fi připojení Vám umožní připojit se k zařízení Blackvue pomocí smartphonu nebo tabletu. Vestavěný LTE modul vám poskytne přístup k vaši palubní kameře Blackvue přes Cloud odkudkoli a kdykoli.

SIM karta není součástí balení.

blackvue-dr770x-2ch-005

 JEDNODUCHÉ PÁROVÁNÍ S APLIKACÍ BLACKVUE

S auto kamerou Blackvue DR770X-2CH LTE je nastavení hračkou. Rozlučte se s hesly bez kompromisů a v bezpečí.

Palubní kamera Blackvue DR770X-2CH LTE využívá nejmodernější technologie Bluetooth pro spárování s mobilním telefonem. Jednoduše se připojte k vaší auto kameře, aniž byste museli opustit aplikaci Blackvue. S funkcí snadného párování je nastavení auto kamery hračkou. Stačí zapnout kameru, otevřít aplikace BLACKVUE a postupovat podle jednoduchých pokynů. Ať už chcete procházet soubory popř. nastavení auto kamery nebo připojit kameru ke cloudu, jednoduché párování dělá vše snadné a intuitivně

blackvue-dr770x-2ch-003

INTEGROVANÝ G-SENZOR A DETEKCE POHYBU

Během jízdy vaše zařízení Blackvue detekuje nárazy a náhlé změny rychlosti. Během parkování kamera detekuje také pohyby*. Soubory videa jsou odpovídajícím způsobem označeny, takže je můžete snadno najít v přehrávači Blackvue Viewer pro Windows a Mac OS nebo v aplikaci Blackvue pro Android a iOS.
*Při nahrávání v parkovacím režimu připojte auto kameru přes pojistkovou skříň vozidla pomocí profi napájecího kabelu (součástí baleni) nebo použijte externí Power banku Power Bank Baterie B-112* nebo B-130X* (*není součástí balení)

blackvue-dr770x-2ch-006

BLACKVUE APP A PROHLÍŽEČ PRO WINDOWS / MAC OS

Integrovaný Wi-Fi modul umožňuje ovládání přístrojem pomocí Blackvue app. Najdete tam vše, co potřebujete: živý náhled, kopírování, sdílení a odstranění video souborů, digitální zoom, GPS souřadnice, prohlížení cest na mapě, otáčení obrazu, nastavení a aktualizace firmware. Obě aplikace Blackvue App a Blackvue Viewer můžete zdarma stahovat a používat.

Poznámka: aplikace nabízí i placené služby

Blackvue_DR970X-2CH_005

ELEGANTNÍ DESIGN A OVLÁDÁNÍ

Dotykový senzor. Nenápadný design BlackVue DR770X umožňuje snadný přístup k užitečným funkcím.

Dotykový senzor: další zásadní vylepšení modelu řady DR770X je náhrada senzoru přiblížení za dotykový senzor. Senzory přiblížení detekují přítomnost blízkých předmětů bez fyzického kontaktu, které jsou někdy spouštěny zavěšenými osvěžovači vzduchu nebo paprsky světla přicházejícími do vašeho vozu neúmyslně kvůli citlivosti.  Aby se tomu zabránilo a aby byla zajištěna přesná detekce, společnost BlackVue upgradovala snímač přiblížení na dotykový, čímž se zabránilo nechtěné detekci pohybu palubní kamery a zjednodušilo se potvrzování spouštění manuálního nahrávání událostí.

Zabezpečený přístup k microSD kartě: Odpojte napájecí konektor DC a odklopením krytu auto kamery odhalte slot pro kartu microSD.

blackvue-dr770x-2ch-009

CYKLICKÉ NAHRÁVÁNÍ A ADAPTIVNÍ UKLÁDÁNÍ

BEZCHYBNÉ ZÁZNAMY BEZ NUTNOSTÍ FORMÁTOVÁNÍ

Cyklický záznam: Blackvue DR770X-2CH LTE v případě zaplnění micro SD karty nejdříve přepisuje nejstarší video soubory. Adaptivní technologie bez nutností formátování: Auto kamera Blackvue ukládá a organizuje soubory na kartě microSD vysoce účinným způsobem. Snižuje tím potřebu formátování karty a zabraňuje poškození souborů i po několika cyklech zápisu. Tento model podporuje microSD až do 256 GB.

Prezentační-DR750X-1-2CH_006

BLACKVUE DR770X-2CH LTE PŘES CLOUD

Připojte se k auto kameře Blackvue kdykoli, odkudkoli na světě přes Blackvue Cloud. Vychutnejte si vzdálené zobrazení živého náhledu a Push oznámení do Vašeho telefonu. Kamera umožňuje zálohovat důležitá videa do volného úložiště Cloud. Přehrávejte a stahujte videa z auto kamery nebo z Cloud odkudkoli. Kamera nabízí i obousměrnou hlasovou komunikaci s ovládáním přímo z Blackvue app přes integrovaný reproduktor a mikrofon.

blackvue-cloud-02

DR970X-2CH_LTE-011

BEZPEČNOSTNÍ DOPLNĚK PRO AUTO KAMERY BLACKVUE (VOLITELNÉ)

Blackvue bezpečnostní kryt je novým doplňkem pro auto kamery Blackvue řady DR770X-2CH LTE. Kryt blokuje fyzický přístup ke slotu pro paměťové karty microSD, zabraňuje odpojení napájecího / koaxiálního kabelu a tím vysoce snižuje riziko manipulace s daty. Rovněž omezuje úhel otáčení přední kamery v držáku, aby kamera stále směřovala na silnici. K dispozici jsou několik verzí podle modelu auto kamery a typu sklonu celního skla.

blackvue-dr770x-2ch-008

FUNKCE MOBILNHO HOTSPOTU

Blackvue DR770X-2CH LTE 

Proměňte svůj přistroj Blackvue na Wi-Fi router.

S funkcí „Mobile Hotspot“ se nyní váš kompatibilní přistroj Blackvue můžete proměnit v mobilní internetový router pro připojení k Wi-Fi až pět zařízení současně. To znamená, že vy a spolucestující nyní můžete používat internet vaší palubní kamery Blackvue na vašem notebooku, přenosné herní konzoli, tabletu nebo mobilu.

Chcete-li se připojit k Blackvue Wi-Fi, jednoduše otevřete nabídku Wi-Fi vašeho zařízení, vyberte Wi-Fi Blackvue a zadejte heslo k Wi-Fi (stejné, jako heslo u Wi-Fi palubní kamery).

Poznámka: SIM karta není součástí balení

DR750X-2CH_LTE-PLUS-W005

INTELIGENTNÍ MONITOROVÁNÍ V PARKOVACÍM REŽIMU S Blackvue DR770X-2CH LTE 

Zůstaňte v klidu! I když odejdete domu nebo do práce je Vaše vozidlo pod kontrolou. Nemusíte se obávat ani nadměrného vybíjení autobaterie. Tento model obsahuje integrovanou funkci pro zabránění vybití autobaterie. Přečtete si více o parkovacím režimu ZDE:

DR750X-2CH_LTE-PLUS-W010

Elektronika auto kamery Blackvue se automaticky přepne do parkovacího režimu pro sledování zaparkovaného vozidla. Díky vyrovnávací paměti kamera zaznamená i několik sekund před tím, jak proběhne detekce událostí. DR770X-2CH LTE podporuje dvě funkce parkovacího režimu:

DR970X-W013

Při nahrávání v parkovacím režimu Blackvue DR770X-2CH LTE detekuje pohyb takto:

 • pohyby zaznamenané obrazovým snímačem (soubory režimu PARKING označené jako“P“ v seznamu videí)
 • dopady nebo nárazy zjištěné G-senzorem (soubory zvláštní událostí označené jako „E“ v seznamu souborů)

Kamera umožňuje ignorovat nepotřebné oblasti, abyste eliminovali falešně pozitivní výsledky. Nyní s novou detekcí pohybu založenou na regionu máte 4 × 4 mřížku z 16 volitelnými „zóny“. Ve výchozím nastavení jsou všechny oblasti aktivní a aktivují detekci pohybu. Chcete-li například ignorovat stromy, které se pohybují ve větru, můžete tak učinit zrušením výběru oblastí tvořících horní řádek. Pokud kapota vozidla odráží oblohu, můžete zrušit výběr regionů, které ji pokrývají, a tak dále.

Režim časosběru (Time Lapse) umožňuje nepřerušovaně zaznamenávat video se snímkovou frekvenci 1fps.

Videa jsou pak přehrávána při 30fps. Každá minuta takto zaznamenaného videa pokrývá 30minutovou dobu skutečného času. Již žádné přepsání souborů v parkovacím režimu. Jednoduše řečeno, každá hodina videa nahraného v režimu časosběru (Time Lapse) pokrývá 30 hodin reálného času. Soubory časosběru jsou ukládaní do paměti jako soubory parkovacího režimu (v seznamu souborů jsou označení jako „P“). V případě zjištění nárazu, auto kamera se přepne na pravidelné nahrávání souborů zvláštní událostí, a jako obvykle nahraje i 5-6 sekund videa před nárazem.

Kromě toho:

Záznam událostí v parkovacím režimu – Push oznámení: Po ukončení parkovacího režimu Blackvue informuje, jaké záznamy události byly zaznamenány v době, kdy jste byli pryč, a můžete okamžitě zkontrolovat videa události v aplikaci Blackvue.

Plánované restartování: Kamera naplánuje denní automatické restartování (volitelně v noci ve výchozím nastavení), abyste minimalizovali případné chyby mikro SD karty. Restartování se provádí pouze v případě, že je přístroj v parkovacím režimu a nenahrává záznam na kartu microSD.

Super tajně: V parkovacím režimu zcela vypněte všechny LED indikátory. Při detekci pohybu nebo nárazu bude blikat pouze indikátor LED záznamu směřující dovnitř vozidla.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI AUTO KAMERY Blackvue DR770X-2CH LTE 

 • Kvalitní a moderní dvoukanálová (přední a zadní) kamera s FullHD rozlišením pro každodenní použití a maximálně kvalitní zážitek ze záznamů vašich cest
 • Bezkonkurenční schopnost odolávat vysokým letním teplotám
 • Auto kamera Blackvue DR770X-2CH LTE zaznamenává kvalitní video při rychlosti zápisu 30 snímků za sekundu
 • Kamera poskytuje optimální kombinace úhlu záběru, rozlišení a snímkové frekvence. Ta bude mít největší přínos při jízdě ve vyšší rychlosti
 • Vysoce kvalitní obrazový senzor poskytuje vynikající výkon při slabém osvětlení
 • Vestavěný LTE modul poskytuje přístup ke kameře Blackvue přes Cloud odkudkoli a kdykoli
 • Technologie Night Vision automatický zařídí kvalitu při horších světelných podmínkách
 • Adaptivní technologie bez nutností formátování: zajistí organizaci souborů na kartě microSD vysoce účinným způsobem
 • S technologií H.264 budou vaše nahrávky vysoce kvalitní a zároveň nezaberou soubory mnoho místa
 • Díky integrovanému GPS modulu kamera automatický zaznamenává rychlost vozidla a jeho zeměpisnou polohu
 • S integrovaným Wi-Fi modulem kamera umožňuje sledovat záběry pomocí chytrém telefonu či tabletu a snadno soubory sdílet
 • Kamera do auta Blackvue DR770X-2CH LTE disponuje širokým úhlem záběru přední 139° / zadní 139°
 • Detekce nárazu a automatické uzamčení záznamu díky 3osému G-senzoru
 • Auto kamera Blackvue poskytuje možnost inteligentního nahrávaní záznamu v parkovacím režimu
 • Sada obsahuje 64GB micro SD kartu

  Obsah balení Blackvue DR770X-2CH LTE

blackvue-dr770x-2ch-012

 • přední kamera s držákem na čelní sklo
 • zadní kamera s držákem na zadní sklo
 • kabelové příchytky (8ks)
 • napájecí kabel do zásuvky zapalovače cigaret (4,5m)
 • profi napájecí kabel s přímým vodičem (4,5m)
 • čtečka microSD karty
 • jehla na vysunutí SIM 
 • propojovací koaxiální kabel (6m)
 • microSD karta 64 GB
 • 2 x náhradní lepicí páska pro upevnění drážku
 • montážní paka pro montáž kabeláže 
 • stručná příručka EN
 • manuál v češtině (v PDF na stránkách www.blackvue.cz – v sekce Podpora)

BlackVue DR970X LTE Dash Cam Official Promo Video