Blackvue DR770X-2Ch, 64Gb (Rozbaleno)

Značka: Blackvue

Dvoukanálová palubní kamera Blackvue DR770X-2CH s Full HD rozlišením. Dokonalý asistent v případě dopravní nehody. (Rozbaleno)

Profesionální montáž ?
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení
Kód: DR770X2CHR
–10 % 10 341 Kč 8 546,28 Kč bez DPH 10 341 Kč / 1 ks
Blackvue DR770X-2Ch, 64Gb (Rozbaleno)
Značka: Blackvue
770x 2ch 002
–10 %

Blackvue DR770X – 2CH rozbaleno

Upozornění:

Toto zboží je rozbaleno! Jedná se o nové zboží s plnou zárukou, jež bylo otevřeno, nebo má náhradní obal, případně bylo vráceno jinými zákazníky. Bez známek opotřebení a poškození.

FULL HD CLOUD AUTO KAMERA BLACKVUE DR770X – 2CH

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE, OPTIMÁLNÍ KOMBINACE ÚHLU ZÁBĚRU, ROZLIŠENÍ A SNÍMKOVÉ FREKVENCE

Ihned na začátku roku 2023 celosvětově známý výrobce palubních kamer – jihokorejská společnost Pittasoft Co. představila faceliftovou verzi palubní kamery Blackvue DR750X-2CH Plus pod názvem Blackvue DR770X-2CH s kvalitním obrazovým snímačem Sony STARVIS™ disponujícím Full HD (1920 x 1080) rozlišením u přední a u zadní kamery.  Kamera má integrovaný GPS a Wi-Fi modul, podporuje Blackvue cloud a možnost připojení LTE modulu. Především nás zajímají vylepšení tohoto modelu. Podle Blackvue existují dvě hlavní vylepšení:

 • stejný snímač a objektiv jako u modelu DR750X Plus, ale nový CPU a předělané od základů ISP ladění (In-system programming). Kvalita obrazu byla oproti předchůdci vylepšena, i když si výrobce zachoval přesně stejný snímač a objektiv
 • dotykový senzor místo senzoru přiblížení

Další změnou u tohoto modelu je náhrada tlačítka Wi-Fi na bočí stráně hlavní jednotky za tlačítko FORMAT (pro rychle formátovaní micro SD karty). Připravuje se i zcela nova a propracovaná aplikace Blackvue pro mobilní telefony. Jednokanálový model, jíž tradičně nabízí pouze přední kameru, oceníte ale možnost dokoupení a připojení k ní druhé sekundární kamery (klasické zadní kamery, interiérové IR kamery nebo externí vodotěsné zadní kamery). Palubní kamera Blackvue DR770X spolehlivé vám bude asistovat zejména v případě dopravní nehody. Pokud vás například někdo vybrzdí, následkem čehož pokřivíte přední plechy, můžete použít záznam z kamery jako důkazní materiál.  

Zážitek z jízdy autem nemusí být jen všední záležitosti, se službou Blacvkue Cloud, kterou nabízí palubní kamera DR770X – 2CH můžete odkudkoliv sledovat video z Vašeho vozidla v reálném čase, přehrávat nahrávky, sledovat polohu vozidla na mapě, a vše, co se děje kolem něj.

Model DR770X poskytuje široký 139° úhel záběru u přední a u zadní kamery a plně využívá Full HD rozlišení. Hlavní změnou, kterou přináší řada 770 je nový CPU a předělané od základů ISP ladění. Vaše videa jsou ostřejší a lépe exponovaná a zachovávají důležité detaily, ve dne i v noci. Volitelný modul LTE nabízí možnost využití palubní kamery Blackvue i jako mobilního hotspotu pro připojení k internetu dalších zařízení! 

Spolehlivost a odolnost

Kamera nabízí bezkonkurenční schopností odolávat vysokým letním teplotám. Pří okolní teplotě kolem 30 °C teplota ve vozidle může během krátké dobý vyšplhat až k 60 °C.  Blackvue DR770X-2CH dokáže nahrávat a zpracovávat video záznamy i při teplotě kolem 70 °C  

Nativní parkovací režim 

Parkovací režim s integrovaným monitorováním napětí – nova funkce auto kamery Blackvue DR770X-2CH, díky které přístroj chrání autobaterii před hlubokým vybitím, když napětí klesne pod 11,8V. (4,5 m profi napájecí kabel pro připojení k pojistní skříňce a klasický napájecí kabel do zásuvky zapalovače jsou součástí balení). 

Díky bezplatné doplňkové službě Blackvue Cloud si můžete kdykoliv prohlédnout co všechno zaznamenává Vaše kamera i když zrovna nejste ve vozidle. 

DR770X-2ch-001

Vyměnitelná sekundární kamera pro Blackvue DR770X – 2CH 

I nova verze oblíbené palubní kamery DR770X je dodávána s univerzálním portem pro sekundární kamery na všech předních kamerových jednotkách – to znamená, že namísto zadní kamery k hlavní jednotce může být připojena klasická vnitřní zadní kamera, vnitřní infračervená (IR), externí IR zadní kamera nebo speciální kamera monitorující řidiče (prodává se samostatně)

DR770X-2ch-007

JEDNODUCHÉ PÁROVÁNÍ S APLIKACÍ BLACKVUE

Nastavení bez námahy. Rozlučte se s hesly bez kompromisů a v bezpečí

Palubní kamera Blackvue DR770X-2CH využívá nejmodernější technologie Bluetooth pro spárování s mobilním telefonem. Jednoduše se připojte k vaší auto kameře, aniž byste museli opustit aplikaci BlackVue. S funkcí snadného párování je nastavení auto kamery hračkou. Stačí zapnout kameru, otevřít aplikace BLACKVUE a postupovat podle jednoduchých pokynů. Ať už chcete procházet soubory popř. nastavení auto kamery nebo připojit kameru ke cloudu, jednoduché párování dělá vše snadné a intuitivně.

DR770X-2ch-008INTEGROVANÝ GPS, DVOUPÁSMOVÁ Wi-Fi A VOLITELNÝ LTE MODUL

POMOCÍ INTEGROVANÉHO GPS PŘIDÁTE LOKALIZACE A ZOBRAZOVANÍ RYCHLOSTÍ NA VAŠE VIDEO

Rychlost: údaje o rychlosti budou zobrazené ve videu (lze v nastavení vypnout). Můžete si nastavit rychlost v kilometrech za hodinu (Km/h) nebo Míle za hodinu (Mph).

Lokalizace: zobrazte polohu svého vozidla v aplikaci BlackVue nebo na mapě prohlížeče Blackvue Viewer.

RYCHLÝ PŘENOS DAT DO TELEFONU S 2.4 5GHZ Wi-Fi

Wi-Fi připojení Vám umožní připojit se k zařízení Blackvue pomocí smartphonu nebo tabletu. Volitelný LTE modul vám poskytne přístup k vaši palubní kameře Blackvue přes Cloud odkudkoli a kdykoli. S technologií BlackVue Sub-Stream kamera nabízí možnost stáhnutí odlehčené verze originálních videí pro ještě rychlejší kontrolu.

LTE modul není součástí balení.

Blackvue DR770X – 2CH EXTERNÍ LTE MODUL

Auto kamera Blackvue DR770X-2CH umožňuje připojení volitelného LTE module přes USB port pro nejlepší využití cloudových služeb. Kromě toho, můžete svůj přístroj BlackVue použít jako Wi-Fi hotspot pro připojení k internetu až pro pět zařízení.

SIM karta není součástí balení.

DR770X-2ch-002

INTEGROVANÝ G-SENZOR A DETEKCE POHYBU

Během jízdy vaše zařízení BlackVue detekuje nárazy a náhlé změny rychlosti. Během parkování kamera detekuje také pohyby*. Soubory videa jsou odpovídajícím způsobem označeny, takže je můžete snadno najít v přehrávači BlackVue Viewer pro Windows a Mac OS nebo v aplikaci BlackVue pro Android a iOS.
*Při nahrávání v parkovacím režimu připojte auto kameru přes pojistkovou skříň vozidla pomocí profi napájecího kabelu (je součástí balení) nebo použijte externí Power Bank Baterie B-112 nebo B-130X.

BLACKVUE APP A PROHLÍŽEČ PRO WINDOWS / MAC OS

Integrovaný Wi-Fi modul umožňuje ovládání přístrojem pomocí Blackvue app. Najdete tam vše, co potřebujete: živý náhled, kopírování, sdílení a odstranění video souborů, digitální zoom, GPS souřadnice, prohlížení cest na mapě, otáčení obrazu, nastavení a aktualizace firmware. Obě aplikace Blackvue App a Blackvue Viewer můžete zdarma stahovat a používat.

Blackvue_DR970X-2CH_005

Blackvue DR770X – 2CH ELEGANTNÍ DESIGN A OVLÁDÁNÍ

Multifunkční tlačítko a dotykový senzor. Nenápadný design BlackVue DR770X umožňuje snadný přístup k užitečným funkcím.

Dotykový senzor: další zásadní vylepšení modelu DR770X je náhrada senzoru přiblížení za dotykový senzor. Senzory přiblížení detekují přítomnost blízkých předmětů bez fyzického kontaktu, které jsou někdy spouštěny zavěšenými osvěžovači vzduchu nebo paprsky světla přicházejícími do vašeho vozu neúmyslně kvůli citlivosti.  Aby se tomu zabránilo a aby byla zajištěna přesná detekce, společnost BlackVue upgradovala snímač přiblížení na dotykový, čímž se zabránilo nechtěné detekci pohybu palubní kamery a zjednodušilo se potvrzování spouštění manuálního nahrávání událostí.

Tlačítko Format: Zapínaní Wi-Fi nově probíhá automatický. Fyzické tlačítko Wi-Fi nově nahrazuje tlačítko Format: Stiskněte a podržte tlačítko FORMAT po dobu 5 sekund a po pípnutí tlačítko uvolněte. Poté znovu stiskněte a podržte toto tlačítko 5 sekund a po pípnutí tlačítko uvolněte, proběhne formátování micro SD karty.

Zabezpečený přístup k microSD kartě: Odpojte napájecí konektor DC a odklopením krytu auto kamery odhalte slot pro kartu microSD.

Blackvue_DR970X-2CH_002

CYKLICKÉ NAHRÁVÁNÍ A ADAPTIVNÍ UKLÁDÁNÍ

Blackvue DR770X – 2CH NAHRAVÁ BEZCHYBNÉ ZÁZNAMY BEZ NUTNOSTÍ FORMÁTOVÁNÍ

Cyklický záznam: Blackvue DR770X – 2CH v případě zaplnění micro SD karty nejdříve přepisuje nejstarší video soubory.

Adaptivní technologie bez nutností formátování: Auto kamera Blackvue ukládá a organizuje soubory na kartě microSD vysoce účinným způsobem. Snižuje tím potřebu formátování karty a zabraňuje poškození souborů i po několika cyklech zápisu. Tento model podporuje microSD až do 256 GB.

Prezentační-DR750X-1-2CH_006

BLACKVUE PŘES CLOUD

Připojte se k auto kameře Blackvue kdykoli, odkudkoli na světě přes Blackvue CloudVychutnejte si vzdálené zobrazení živého náhledu a Push oznámení do Vašeho telefonu. Kamera umožňuje zálohovat důležitá videa do volného úložiště Cloud. Přehrávejte a stahujte videa z auto kamery nebo z Cloud odkudkoli. Kamera nabízí i obousměrnou hlasovou komunikaci s ovládáním přímo z Blackvue app přes integrovaný reproduktor a mikrofon.

blackvue-cloud-02

DR970X-2CH_LTE-011

BEZPEČNOSTNÍ DOPLNĚK PRO AUTO KAMERY BLACKVUE (VOLITELNÉ)

Blackvue bezpečnostní kryt je novým doplňkem pro auto kamery Blackvue řady DR7xx/DR9xx/DR590. Kryt blokuje fyzický přístup ke slotu pro paměťové karty microSD, zabraňuje odpojení napájecího / koaxiálního kabelu a tím vysoce snižuje riziko manipulace s daty. Rovněž omezuje úhel otáčení přední kamery v držáku, aby kamera stále směřovala na silnici. K dispozici jsou několik verzí podle modelu auto kamery a typu sklonu celního skla.DR770X-2ch-012

LTE MODUL (volitelný)

Blackvue DR770X – 2CH s příslušenstvím 

Díky novému modulu CM100GLTE výrazně zjednodušilo „dostat se do cloudu“. Toto volitelné přídavné zařízení „plug and play“ se připojuje k přední jednotce DR770X-2CH a poskytuje nejen datovou cestu k internetu pro vaši kameru, ale nyní může vaši kameru proměnit v mobilní hotspot až na pět zařízení! Stále můžete používat i jiný Wi-Fi signál od vašeho vestaveného hotspotu (pokud je ve vašem vozidle přítomen), ale tento 4G LTE modul napájí se přes USB port auto kamery, a může zůstat zapnutý i v parkovacím režimu.  (Většina vestavených hotspotů ve vozidle se vypne spolu s vypnutím zapalovaní).

Vše, co potřebujete, je aktivní datová nano SIM karta. CM100GLTE se připojuje přes micro USB port vašeho přístroje. Auto kamera BlackVue napájí LTE modul a automaticky naváže spojení s Blackvue Cloudem. 

Poznámka: Při nákupu LTE modulu se ujistěte, že vybraný model CM100GLTE je kompatibilní se sítí vašeho mobilního operátora. SIM karta není součástí balení. Tento model je kompatibilní i s LTE modulem verze CM100LTE.

Blackvue_DR970X-2CH_007

INTELIGENTNÍ MONITOROVÁNÍ V PARKOVACÍM REŽIMU

Zůstaňte v klidu! I když odejdete domu nebo do práce je Vaše vozidlo pod kontrolou. Nemusíte se obávat ani nadměrného vybíjení autobaterie. Model DR770X-2CH obsahuje integrovanou funkci pro zabránění vybití autobaterie. Přečtete si více o parkovacím režimu ZDE:

DR770X-2ch-011

Blackvue_DR970X-2CH_008

Elektronika auto kamery BlackVue se automaticky přepne do parkovacího režimu pro sledování zaparkovaného vozidla. Díky vyrovnávací paměti kamera zaznamená i několik sekund před tím, jak proběhne detekce událostí. Blackvue DR770X – 2CH podporuje dvě funkce parkovacího režimu:

DR970X-W013

Nahrávání v parkovacím režimu detekuje pohyb takto:

 • pohyby zaznamenané obrazovým snímačem (soubory režimu PARKING označené jako“P“ v seznamu videí)
 • dopady nebo nárazy zjištěné G-senzorem (soubory zvláštní událostí označené jako „E“ v seznamu souborů)

Kamera umožňuje ignorovat nepotřebné oblasti, abyste eliminovali falešně pozitivní výsledky. Nyní s novou detekcí pohybu založenou na regionu máte 4 × 4 mřížku z 16 volitelnými „zóny“. Ve výchozím nastavení jsou všechny oblasti aktivní a aktivují detekci pohybu. Chcete-li například ignorovat stromy, které se pohybují ve větru, můžete tak učinit zrušením výběru oblastí tvořících horní řádek. Pokud kapota vozidla odráží oblohu, můžete zrušit výběr regionů, které ji pokrývají, a tak dále.

Režim časosběru (Time Lapse) umožňuje nepřerušovaně zaznamenávat video se snímkovou frekvenci 1fps.

Videa jsou pak přehrávána při 30fps. Každá minuta takto zaznamenaného videa pokrývá 30minutovou dobu skutečného času. Již žádné přepsání souborů v parkovacím režimu. Jednoduše řečeno, každá hodina videa nahraného v režimu časosběru (Time Lapse) pokrývá 30 hodin reálného času. Soubory časosběru jsou ukládaní do paměti jako soubory parkovacího režimu (v seznamu souborů jsou označení jako „P“). V případě zjištění nárazu, auto kamera se přepne na pravidelné nahrávání souborů zvláštní událostí, a jako obvykle nahraje i 5-6 sekund videa před nárazem.

Kromě toho:

Záznam událostí v parkovacím režimu – Push oznámení: Po ukončení parkovacího režimu Blackvue informuje, jaké záznamy události byly zaznamenány v době, kdy jste byli pryč, a můžete okamžitě zkontrolovat videa události v aplikaci Blackvue.

Plánované restartování: Kamera naplánuje denní automatické restartování (volitelně v noci ve výchozím nastavení), abyste minimalizovali případné chyby mikro SD karty. Restartování se provádí pouze v případě, že je přístroj v parkovacím režimu a nenahrává záznam na kartu microSD.

Super tajně: V parkovacím režimu zcela vypněte všechny LED indikátory. Při detekci pohybu nebo nárazu bude blikat pouze indikátor LED záznamu směřující dovnitř vozidla.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI AUTO KAMERY Blackvue DR770X – 2CH

 • Kvalitní a moderní dvoukanálová palubní kamera pro každodenní použití a maximálně kvalitní zážitek ze záznamů vašich cest
 • Bezkonkurenční schopnost odolávat vysokým letním teplotám
 • Přední auto kamera Blackvue DR770X – 2CH zaznamenává extra kvalitní Full HD video při rychlosti zápisu 60 snímků za sekundu
 • Kamera poskytuje optimální kombinace úhlu záběru, rozlišení a snímkové frekvence. Ta bude mít největší přínos při jízdě ve vyšší rychlosti
 • Vysoce kvalitní obrazový senzor poskytuje vynikající výkon při slabém osvětlení
 • Technologie Night Vision automatický zařídí kvalitu při horších světelných podmínkách
 • Adaptivní technologie bez nutností formátování: zajistí organizaci souborů na kartě microSD vysoce účinným způsobem
 • Se službou Blacvkue Cloud můžete odkudkoliv sledovat video z Vašeho vozidla v reálném čase, přehrávat nahrávky, sledovat polohu vozidla na mapě, a vše, co se děje kolem něj
 • S technologií H.264 budou vaše nahrávky vysoce kvalitní a zároveň nezaberou soubory mnoho místa
 • Díky integrovanému GPS modulu kamera automatický zaznamenává rychlost vozidla a jeho zeměpisnou polohu
 • S integrovaným Wi-Fi modulem kamera umožňuje sledovat záběry pomocí chytrém telefonu či tabletu a snadno soubory sdílet
 • Kamera do auta Blackvue DR770X – 2CH disponuje širokým úhlem záběru 139°/ 139° (přední / zadní kamera)
 • Detekce nárazu a automatické uzamčení záznamu díky 3osému G-senzoru
 • Auto kamera Blackvue poskytuje možnost inteligentního nahrávaní záznamu v parkovacím režimu
 • Sada obsahuje 64 GB micro SD kartu

 

OBSAH BALENÍ Blackvue DR770X – 2CH

DR770X-2ch-013

 • přední kamera s držákem na čelní sklo
 • zadní kamera s držákem na zadní sklo
 • kabelové příchytky (8ks)
 • napájecí kabel do zásuvky zapalovače cigaret (4,5m)
 • profi napájecí kabel s přímým vodičem (4,5m)
 • koaxiální propojovací kabel pro připojení zadní kamery (6m)
 • čtečka microSD karty
 • microSD karta 64 GB
 • 2 x náhradní lepicí páska pro upevnění drážku
 • montážní paka pro montáž kabeláže 
 • stručná příručka EN
 • manuál v češtině (v PDF nebo Online na stránkách www.blackvue.cz – v sekce Podpora)