Blackvue DR750X-3CH DMS Plus 32Gb

Značka: Blackvue

Tříkanálový model osvědčené palubní kamery se speciální DMS kamerou pro sledování řidiče – DR750X-3CH DMS PLUS

Profesionální montáž ?
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Kód: DR750X3CHDMSP
15 490 Kč –29 % 10 849 Kč 8 966,12 Kč bez DPH 10 849 Kč / 1 ks
Blackvue DR750X-3CH DMS Plus 32Gb
Značka: Blackvue
DR750X 3ch dms plus 0001
Akce Tip Výprodej
15 490 Kč –29 %

Blackvue DR750X-3CH DMS Plus

NESOUSTŘEDĚNOST NEMÁ ŠANCI

U dlouhých a monotónních cest na dálnicích nebo silnicích dochází k tomu, že se řidič unaví a méně se koncentruje. Společnost Pittasoft Co., Ltd představuje palubní kameru Blackvue DR750X-3CH DMS PLUS s interiérovou DMS kamerou, která pomáhá v rámci možností systému DMS (Driver Monitoring System) minimalizovat riziko nehod tím, že včas rozpozná první příznaky nesoustředěnosti a ospalosti řidiče.

750X-DMS_002

Palubní kamera DR750X-3CH DMS Plus je tříkanálová cloudová autokamera se speciální kamerou pro sledování řidiče (model DMC100). Přední i zadní kamera jako obvykle používají obrazové snímače Full HD Sony STARVIS™ pro nejlepší kvalitu obrazu za jakéhokoli osvětleni. Infračervená DMS kamera monitorující řidiče zaznamenává a detekuje známky ospalosti nebo rozptýlené pozorností řidiče za jízdy a v reálném čase vás upozorní. Kamera podporuje veškeré Blackvue cloudové služby prostřednictvím Wi-Fi hotspotu nebo volitelného LTE datového modulu.

PŘEDNÍ, ZADNÍ A DMS KAMERA S PODPOROU BLACKVUE CLOUDU

750X-DMS_001

Výkonnost a funkčnost 

Duální STARVIS™ senzory ve Full HD 1080p (u přední palubní kamery s rychlostí 60, a u zadní 30 snímků za sekundu se slušným pozorovacím uhlem 139°), a k tomu nova DMS vnitřní infračervená kamera pro monitorovaní řidiče s HD 720p rozlišením, s rychlostí 10 snímků za sekundu, pozorovacím uhlem 54°, a se snímačem od Sony. Obrazové snímače STARVIS se zpětným osvětlením (zkráceně BSI CMOS) vytvářejí jasné detaily ve stínech i ve světlech díky vysoké citlivosti a širokému dynamickému rozsahu. DMS infračervená kamera na rozdíl od standardní IR interiérové kamery nezachycuje detaily interiéru a pouze monitoruje obličej řidiče, detekuje a upozorňuje na známky ospalosti nebo rozptýlené pozorností i v úplné tmě.

Nativní parkovací režim u DR750X-3CH DMS PLUS

s integrovaným monitorováním napětí – funkce která chrání baterii vašeho vozidla. Tento model nevyžaduje instalaci přístroje POWER MAGIC PRO (PROFI napájecí kabel pro připojení kamery k pojistkové skříňce je součástí balení).  

Blackvue Cloud

služba umožňuje zkontrolovat své auto odkudkoli a kdykoliv.

DENNÍ A NOČNÍ ZÁZNAM BLACKVUE DR750X-PLUS vs DR750X

Blackvue-DR750X-1CH PLUS-W-DAY-NIGHT

DMS KAMERA MONITORUJÍCÍ ŘIDIČE

Infračervená kamera pro monitoring stavu řidiče (model DMC100) je navržena pro sledování a chování řidiče během jízdy, kde jsou včas rozpoznány první náznaky nesoustředěnosti a nadměrné únavy. Její algoritmus dokáže detekovat stavy jako: - rozptýlená pozornost – ospalost – inicializace obličeje (zjištěno/nezjištěno) Jakmile je detekována potenciálně nebezpečná situace, DMS kamera vydá akustický signál (pípnutí) a optický signál (led indikace), aby upozornila řidiče na hrozící nebezpečí, a odešle push notifikace, pokud je kamera připojena ke cloudu. Hlasitost signálu se dá regulovat v nastavení.

750X-DMS_003 

JEDNODUCHÉ PÁROVÁNÍ S APLIKACÍ BLACKVUE

S autokamerou Blackvue DR750X-3CH DMS Plus je nastavení hračkou. Rozlučte se s hesly bez kompromisů a v bezpečí

Palubní kamera Blackvue DR750X-3CH PLUS využívá nejmodernější technologie Bluetooth pro spárování s mobilním telefonem. Jednoduše se připojte k vaší auto kameře, aniž byste museli opustit aplikaci Blackvue. S funkcí snadného párování je nastavení auto kamery hračkou. Stačí zapnout kameru, otevřít aplikace a postupovat podle jednoduchých pokynů. Ať už chcete procházet soubory popř. nastavení auto kamery nebo připojit kameru ke cloudu, jednoduché párování dělá vše snadné a intuitivně.

Blackvue-DR750X-1CH PLUS-W-parovani

INTEGROVANÝ GPS a Wi-Fi MODUL A VOLITELNÝ LTE MODUL

POMOCÍ INTEGROVANÉHO GPS PŘIDÁTE LOKALIZACE A ZOBRAZOVANÍ RYCHLOSTÍ NA VAŠE VIDEO

Rychlost: údaje o rychlosti budou zobrazené ve videu (lze v nastavení vypnout). Můžete si nastavit rychlost v kilometrech za hodinu (Km/h) nebo Míle za hodinu (Mph).

Lokalizace: zobrazte polohu svého vozidla v aplikaci Blackvue nebo na mapě prohlížeče Blackvue Viewer.

Blackvue-DR750X-1CH PLUS-W-USB_port

INTEGROVANÝ G-SENZOR A DETEKCE POHYBU

Během jízdy vaše zařízení Blackvue detekuje nárazy a náhlé změny rychlosti. Během parkování kamera detekuje také pohyby*. Soubory videa jsou odpovídajícím způsobem označeny, takže je můžete snadno najít v přehrávači Blackvue Viewer pro Windows a Mac OS nebo v aplikaci Blackvue app pro Android a iOS.

*Při nahrávání v parkovacím režimu připojte auto kameru přes pojistkovou skříň vozidla pomocí profi napájecího kabelu (je součástí balení) nebo použijte externí Power Bank Baterie B-112/B-124X nebo B-130X.

BLACKVUE APP A PROHLÍŽEČ PRO WINDOWS / MAC OS

Zabudovaný Wi-Fi modul umožňuje ovládání přístrojem pomocí Blackvue app. Najdete tam vše, co potřebujete: živý náhled, kopírování, sdílení a odstranění video souborů, digitální zoom, GPS souřadnice, prohlížení cest na mapě, otáčení obrazu, nastavení a aktualizace firmware. Obě aplikace Blackvue App a Blackvue Viewer můžete zdarma stahovat a používat.

Blackvue_DR970X-2CH_005

ELEGANTNÍ DESIGN A OVLÁDÁNÍ

Multifunkční tlačítko a Proximity senzor. Nenápadný design Blackvue DR750X PLUS umožňuje snadný přístup k užitečným funkcím.

Senzor přiblížení (Proximity senzor): zapíná a vypíná nahrávání zvuku pouhým přiblížením ruky. Snímač lze v nastavení nakonfigurovat tak, aby kameře dovolil spouštět manuální nahrávání.

Tlačítko Wi-Fi: Zapněte/vypněte funkci Wi-Fi. Všechny akce auto kamera potvrzuje hlasovým upozorněním.

Zabezpečený přístup k microSD kartě: Odpojte napájecí konektor DC a odklopením krytu auto kamery odhalte slot pro kartu microSD.

DR750X-1CH PLUS 001

CYKLICKÉ NAHRÁVÁNÍ A ADAPTIVNÍ UKLÁDÁNÍ

BEZCHYBNÉ ZÁZNAMY BEZ NUTNOSTÍ FORMÁTOVÁNÍ

Cyklický záznam: Blackvue DR750X-3CH DMS PLUS v případě zaplnění micro SD karty nejdříve přepisuje nejstarší video soubory.

Adaptivní technologie bez nutností formátování: Auto kamera ukládá a organizuje soubory na kartě microSD vysoce účinným způsobem. Snižuje tím potřebu formátování karty a zabraňuje poškození souborů i po několika cyklech zápisu. Tento model podporuje microSD až do 256 GB.

Prezentační-DR750X-1-2CH_006

BLACKVUE DR750X-3CH DMS PLUS PŘES CLOUD

Připojte se k auto kameře Blackvue kdykoli, odkudkoli na světě přes Blackvue Cloud. Vychutnejte si vzdálené zobrazení živého náhledu a Push oznámení do Vašeho telefonu. Kamera umožňuje zálohovat důležitá videa do volného úložiště Cloud. Přehrávejte a stahujte videa z auto kamery nebo z Cloud odkudkoli. Kamera nabízí i obousměrnou hlasovou komunikaci s ovládáním přímo z Blackvue app přes integrovaný reproduktor a mikrofon.

blackvue-cloud-02 DR970X-2CH_LTE-011

BEZPEČNOSTNÍ DOPLNĚK PRO AUTO KAMERY BLACKVUE (VOLITELNÉ)

Blackvue bezpečnostní kryt je novým doplňkem pro auto kamery řady DR750/DR900/DR590. Kryt blokuje fyzický přístup ke slotu pro paměťové karty microSD, zabraňuje odpojení napájecího / koaxiálního kabelu a tím vysoce snižuje riziko manipulace s daty. Rovněž omezuje úhel otáčení přední kamery v držáku, aby kamera stále směřovala na silnici. K dispozici jsou několik verzí podle modelu auto kamery a typu sklonu celního skla. Pro model Blackvue DR750X-3CH DMS PLUS se používá typ BTC-1C

Blackvue-DR750X-1CH PLUS-W_BTC-1C

LTE MODUL (volitelný)

Díky novému modulu CM100LTE výrazně zjednodušilo „dostat se do cloudu“. Toto volitelné přídavné zařízení „plug and play“ pomocí speciálního rozbočovače se připojuje k přední jednotce DR750X-3CH DMS PLUS a poskytuje nejen datovou cestu k internetu pro vaši kameru, ale nyní může vaši kameru proměnit v mobilní hotspot až na pět zařízení (pouze řada X-PLUS)! Stále můžete používat i jiný Wi-Fi signál od vašeho vestaveného hotspotu (pokud je ve vašem vozidle přítomen), ale tento 4G LTE modul nepájí se přes USB port auto kamery, a může zůstat zapnutý i v parkovacím režimu.  (Většina vestavených hotspotů ve vozidle se vypne spolu s vypnutím zapalovaní).

Vše, co potřebujete, je aktivní datová nano SIM karta. Modul se připojuje přes micro USB port vašeho přístroje. Auto kamera Blackvue napájí LTE modul a automaticky naváže spojení s Blackvue Cloudem. Více o LTE modulu 

Poznámka: Při nákupu LTE modulu se ujistěte, že vybraný model CM100LTE je kompatibilní se sítí vašeho mobilního operátora. SIM karta není součástí balení. 

Blackvue_DR970X-2CH_007

INTELIGENTNÍ MONITOROVÁNÍ V PARKOVACÍM REŽIMU S BLACKVUE DR750X-3CH DMS PLUS

Blackvue DR750X-3CH DMS PLUS S PŘÍSLUŠENSTVÍM POWER MAGIC

Zůstaňte v klidu! I když odejdete domu nebo do práce je Vaše vozidlo pod kontrolou. Nemusíte se obávat ani nadměrného vybíjení autobaterie. Model DR750X-3CH PLUS obsahuje integrovanou funkci pro zabránění vybití autobaterie. Přečtete si více o parkovacím režimu 

 

Blackvue_DR970X-2CH_008Elektronika auto kamery Blackvue se automaticky přepne do parkovacího režimu pro sledování zaparkovaného vozidla. Díky vyrovnávací paměti kamera zaznamená i několik sekund před tím, jak proběhne detekce událostí. DR750X-3CH Plus podporuje dvě funkce parkovacího režimu:

DR970X-W013

Při nahrávání v parkovacím režimu Blackvue DR750X-3CH DMS Plus detekuje pohyb takto:

 • pohyby zaznamenané obrazovým snímačem (soubory režimu PARKING označené jako“P“ v seznamu videí)
 • dopady nebo nárazy zjištěné G-senzorem (soubory zvláštní událostí označené jako „E“ v seznamu souborů)

Kamera umožňuje ignorovat nepotřebné oblasti, abyste eliminovali falešně pozitivní výsledky. Nyní s novou detekcí pohybu založenou na regionu máte 4 × 4 mřížku z 16 volitelnými „zóny“. Ve výchozím nastavení jsou všechny oblasti aktivní a aktivují detekci pohybu. Chcete-li například ignorovat stromy, které se pohybují ve větru, můžete tak učinit zrušením výběru oblastí tvořících horní řádek. Pokud kapota vozidla odráží oblohu, můžete zrušit výběr regionů, které ji pokrývají, a tak dále.

Režim časosběru (Time Lapse) umožňuje nepřerušovaně zaznamenávat video se snímkovou frekvenci 1fps.

Videa jsou pak přehrávána při 30fps. Každá minuta takto zaznamenaného videa pokrývá 30minutovou dobu skutečného času. Již žádné přepsání souborů v parkovacím režimu. Jednoduše řečeno, každá hodina videa nahraného v režimu Time Lapse pokrývá 30 hodin reálného času. Soubory časosběru jsou ukládaní do paměti jako soubory parkovacího režimu (v seznamu souborů jsou označení jako „P“). V případě zjištění nárazu, auto kamera se přepne na pravidelné nahrávání souborů zvláštní událostí, a jako obvykle nahraje i 5-6 sekund videa před nárazem.

Kromě toho:

Záznam událostí v parkovacím režimu – Push oznámení: Po ukončení parkovacího režimu Blackvue informuje, jaké záznamy události byly zaznamenány v době, kdy jste byli pryč, a můžete okamžitě zkontrolovat videa události v aplikaci Blackvue.

Plánované restartování: Kamera naplánuje denní automatické restartování (volitelně v noci ve výchozím nastavení), abyste minimalizovali případné chyby mikro SD karty. Restartování se provádí pouze v případě, že je přístroj v parkovacím režimu a nenahrává záznam na kartu microSD.

Super tajně: V parkovacím režimu zcela vypněte všechny LED indikátory. Při detekci pohybu nebo nárazu bude blikat pouze indikátor LED záznamu směřující dovnitř vozidla.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI AUTO KAMERY BLACKVUE DR750X-3CH DMS Plus

 • tři kamery v jednom systému! Už žádné kompromisy, získejte vše v jednom a pak se pusťte do svého podnikání, a užívejte si klidu, který přináší Blackvue kompletní zabezpečení
 • vylepšené přední a zadní obrazové snímače Sony STARVIS poskytující bezkonkurenční kvalitu obrazu za jakýchkoli světelných podmínek při 60fps. Dvojitá detailizace a skvělá volba pro ty, kteří pravidelně jezdí v noci
 • včetně modernizované zadní kamery
 • infračervená DMS kamera monitorující řidiče (na čelní sklo nebo na palubní desku – směrem na řidiče) je součástí balení
 • integrovaný Wi-Fi modul (pro přímé připojení z vašeho iPhone/Android k palubní auto kameře) a GPS modul pro nepřetržité označování vaší rychlosti a polohy při každém záznamu videa (lze vypnout v nastaveni)
 • obnovená funkce snadného párování s aplikací Blackvue, díky které nastavení, konfigurace, procházení souborů a přistup ke cloudovým službám je hračkou!
 • volitelný externí modul 4G/LTE pro cloudové připojení
 • CM100LTE mobilní modem (prodává se samostatně) umožňuje přístup ke cloudovým službám bez použití Wi-Fi signálu.
 • LTE modul dokáže změnit palubní kameru DR750X-3CH DMS PLUS na Wi-Fi hotspot pro připojení k internetu až pěti dalších zařízení
 • bezplatná aplikace Blackvue a bezplatný cloudový plán! Neplaťte nic za základní přístup ke službě Blackvue Cloud

Poznámka: Přístup ke cloudu vyžaduje LTE modem nebo samostatný Wi-Fi hotspot ve vozidle nebo v jeho blízkosti.

 • nativní parkovací režim s integrovaným monitorováním napětí – funkce která chrání baterii vašeho vozidla. Tento model nevyžaduje instalaci přístroje POWER MAGIC PRO (PROFI napájecí kabel pro pevné připojení kamery k pojistkové skříňce je součástí balení). Druhou jednodušší volbou je použití standardního napájecího kabelu do zásuvky zapalovače cigaret (též je součástí balení)
 • záznam zvuku, cyklické nahrávaní, naplánované restartovaní, ochrana důležitých souborů, zobrazovaní GPS pozice/protokolování rychlosti, integrovaný Wi-Fi modul, hlasová upozornění, LED indikátory stavu a mnoho dalšího...

  OBSAH BALENÍ BLACKVUE DR750X-3CH DMS Plus

DR750X_3CH_DMS_BALENÍ

 • přední kamera Blackvue DR750X-PLUS s držákem na čelní sklo
 • zadní kamera Blackvue DR750X-PLUS s držákem na zadní sklo
 • interiérová IR DMS kamera DMC100 s držákem na čelní sklo nebo na palubní desku 
 • napájecí kabel do zásuvky zapalovače cigaret (4,5 m) 12V ~ 24V DC (DC Plug: (-)—C—(+)(Ø3.5 x Ø1.1)
 • profi napájecí kabel s přímým vodičem 12V ~ 24V DC (DC Plug: (-)—C—(+)(Ø3.5 x Ø1.1)(4,5 m)
 • profi napájecí kabel s přímým vodičem pro napájení DMC100 12V-24V DC (DC Napájecí konektor:(Ø3,5 x Ø1,35), Max. 1A/12V) (2 m)
 • propojovací koaxiální kabel pro spojení zadní a přední jednotky (6 m)
 • micro USB kabel pro spojení hlavní jednotky a DMS IR kamery (3 m)
 • mikro USB rozbočovač
 • paměťová karta microSD 32GB (2ks)
 • USB čtečka/adaptér pro microSD kartu 
 • lepicí kabelové příchytky (12 kus)
 • tvrzená, plastová, pevná montážní páčka
 • imbusový klíč
 • šrouby pro upevnění drážku DMC100 na palubní desku
 • náhradní oboustranné lepicí 3M podložky (1 přední, 1 pro DMC100, 1 zadní)
 • stručná příručka EN, Manuál v češtině (PDF nebo online na stránkách www.blackvue.cz v sekce Podpora)
 

Blackvue DR750X-3CH DMS PLUS promo video