Registrace účtu Blackvue

Registrace účtu Blackvue

Chcete se připojit k aplikací Blackvue bez registrace? Více info...

Vytvoření účtu pomocí emailu

1. Otevřete aplikaci BlackVue a klikněte na tlačítko Create account

pasted image 0

2. Vyplňte formulář zaškrtněte souhlasy s obchodními podmínkami a klikněte na tlačítko Create Account (Vytvořit účet). Na vámi zadanou e-mailovou adresu vám zašleme potvrzovací email.

pasted image 0 (1)

3. Vyplňte 6místný potvrzovací kód zaslaný na váš email a klikněte na tlačítko Confirm. Při kontrole potvrzovacího kódu se ujistěte, že je tato stránka ve vaší aplikaci otevřená. Zkuste náš email vyhledat i ve své spamové schránce, pokud ho nemůžete najít ve své doručené poště.

Untitled (8)

4. Po vyplnění kódu budete automaticky přihlášeni. (Pouze pro smartphone s iOS: Pokud chcete v aplikaci BlackVue používat FaceID, po ověření 6místného kódu povolte tuto volbu kliknutím na tlačítko OK). Při kontrole potvrzovacího kódu musí být tato aplikace otevřena.

Untitled (9)

Jak vytvořit účet propojený s Vaším účtem Google nebo s Apple ID

Pokud máte účet Google nebo Apple, můžete své Google nebo Apple ID použít k registraci Blackvue kliknutím na tlačítka „Pokračovat s Google“ nebo „Pokračovat s Apple“

Vytvoření účtu pomocí Google 

1. Klikněte na tlačítko Continue with Google.

2. Budete-li pokračovat ve službě Google, budete požádáni o zadání svého Google ID. Vyberte účet Google, který chcete používat pro aplikaci Blackvue.

pasted image 0 (2)

3. Vyplňte formulář se jménem (Jméno a Příjmení), poté odsouhlaste Smluvní podmínky (povinné) a Smlouvu o marketingových informacích (Volitelné) a klikněte na tlačítko Create Account.

pasted image 0 (3)

Vytvoření účtu pomocí Apple ID

1. Klikněte na tlačítko Continue with Apple

2. Ověřte své Apple ID pomocí Face ID ověření nebo hesla pro Apple ID (Vyskakovací okno Apple OS se vám zobrazí, jakmile klepnete na tlačítko ‘Continue with Apple‘)

3. Vyplňte formulář (Jméno a Příjmení), poté odsouhlaste Smluvní podmínky (povinné) a Smlouvu o marketingových informacích (Volitelné).

pasted image 0 (4)

4. Poté klikněte na tlačítko Create account. (Vytvořit účet). Na vašem Apple mobilu se zobrazí vyskakovací okno s žádostí o přihlášení k Apple ID. Klikněte na Allow pro potvrzení pokračujte na další krok.

IMG_0832.PNG

5. Ověřovací kód Apple ID bude doručen na váš mobil. Zkontrolujte jeho správnost, vyplňte tyto číslice v následujícím formuláři a potvrďte OK

IMG_0833.PNG

6. Prohlížeč pro přihlášení k Apple může požadovat, aby tomuto prohlížeči důvěřovali. Chcete-li vytvořit účet pomocí svého Apple ID, musíte kliknout na tlačítko Trust (důvěřovat). Kliknutím na tlačítko Continue dokončete registraci.

continue

Důležitá upozornění

V aplikací Blacvue můžete mít registrovaný libovolný počet přístrojů, ale ke svému bezplatnému tarifu Blackvue Cloud můžete zaregistrovat pouze jednu Blackvue auto kameru. Pokud jste v minulostí registrovali ke svému bezplatnému tarifu Blackvue cloudu jinou auto kameru Blackvue – odstraňte tuto kameru ze seznamu registrovaných ke cloudu přístrojů nebo použijte jiny účet pro registrací nové palubní kamery ke Cloudu. Pro registraci na jeden zákaznický účet ke službě Blackvue Cloud více přístrojů předplaťte placenou verzi aplikaci Smart Plan