Western Digital paměťová karta SDXC, 128Gb

Neohodnoceno
Značka: Western Digital

Paměťová karta micro SDXC, 128 GB, čtení až 100 MB/s, zápis až 60 MB/s, Class 10, UHS-I, U1

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: WDD128G1P0C
890 Kč –15 % 749 Kč 749 Kč / 1 ks
Western Digital paměťová karta SDXC, 128Gb
Neohodnoceno
Značka: Western Digital
128GB WD 02
Tip
890 Kč –15 %

Paměťová karta Western Digital SDXC 128Gb

Data vám už nikdy nezmizí z dohledu

Paměťová karta Western Digital 128Gb Purple SC QD101 od společnosti Western Digital je určena pro specificky mainstreamový trh s bezpečnostními kamerami. Tato paměťová karta využívá pokročilou technologii 3D NAND o 96 vrstvách a představuje nákladově efektivní kombinaci extrémní odolnosti, vysokého výkonu a široké škály kapacit až 1TB. Navíc podporuje funkce sledování stavu karty a tím umožňuje využívat preventivní správu úložiště. Na neustále se rozrůstajícím trhu s bezpečnostními kamerami a s rozšiřujícím se využíváním videa v rozlišení 4K tato karta nabízí tu správnou kombinaci dlouhé životnosti a kapacity pro využití při nepřetržitém záznamu.  Na kartu WD Purple společnosti Western Digital se můžete spolehnout – představuje ideální microSD úložiště pro bezpečnostní kamery a periferní zařízení.

Jako alternativu k paměťovým kartám Blackvue doporučujeme pro Váš přístroj Blackvue kvalitní mikro SD karty od americké společností Western Digital.

Tohle je WD Purple

Navrženo pro dohledové systémy. Tuto kartu zaštiťuje přední světová značka a vy proto můžete mít jistotu, že byla navržena s ohledem na odolnost, výkon a funkce, které jsou pro dohledové kamery s nepřetržitým záznamem a periferní zařízení nezbytné.

Odolné úložiště pod střechou i venku

Odolá vlhkosti i teplotám od -25 °C do 85 °C. Tato karta bezproblémové zvládá nepřetržitý provoz v nepříznivém počasí a celé řadě povětrnostních podmínek.

Dodejte svým kamerám větší sebevědomí

Extrémní odolnost. Karty microSD WD Purple SC zvládají nepřetržitý záznam i v případě, že vaše kamery ztratí připojení k systému NVR. Na svůj zabezpečovací video systém se tak můžete vždy spolehnout.

Dlouhé hodiny či dny. Nepřetržité zaznamenávání

Kapacita až 1TB Paměťové karty microSD WD Purple používají pokročilé technologie 3D NAND o 96 vrstvách, a zajišťují tak vysoký výkon, spolehlivost a výdrž. Společnost Western Digital nabízí široké spektrum kapacit pro nejrůznější nasazené kamery, rozlišení a záznamy – využijete je pro pohybem aktivované i nepřetržité nahrávání. U auto kamer Blackvue řady 750X,750-LTE, 900X a 590X maximální povolená kapacita micro SD karty je 256 GB.

Chytrá správa úložiště

Sledování stavu karty Díky funkci sledování stavu karty (v kompatibilních kamerách) vas upozorní, kdy bude třeba kartu microSD WD Purple zkontrolovat nebo vyměnit za novou.

Ideální pro

Ideální pro běžné dohledové kamery s podporou místního úložiště (slot microSD) pro samostatné nahrávání nebo místní zálohu v případě výpadku sítě.

MicroSDXC vs. microSDHC  – jaký je mezi nimi rozdíl?

Jednotlivé generace karet microSD karet se liší nejen svou podporovanou kapacitou, ale i rychlostí čtení a zápisu.

  1. Paměťové karty micro SDHC podporují kapacitu od 4 GB do 32 GB.
  2. Paměťové karty micro SDXC patří mezi nejpokročilejší. Disponují kapacitou od 64 GB do 1TB.

Upozorneni-W01 Upozorněni!
Před formátováním karty microSD zálohujte potřebné video soubory. Zformátujte kartu microSD a odstraňte všechny
videosoubory, včetně uzamčených souborů. Formátování neovlivní nastavení palubní kamery. Před formátováním zkopírujte důležité soubory do jiných datových nosičů
Doporučujeme zformátovat SD kartu každý měsíc. Zformátujte kartu micro SD, pokud kvalita záznamu videa značně zhoršila. V případě vyskytnutí chyb a častých restartu palubní kamery doporučujeme vyměnit micro SD kartu za novou. 

Tento typ karty nedoporučujeme při nahrávání záznamů v 4K rozlišení.