Blackvue Power Magic Pro - podpěťová ochrana autobaterie 12V

Neohodnoceno
Značka: Blackvue

Power Magic Pro – bezpečnostní modul podpěťové ochrany autobaterie

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: PMP
999 Kč 999 Kč / 1 ks
Blackvue Power Magic Pro - podpěťová ochrana autobaterie 12V
Neohodnoceno
Značka: Blackvue

Blackvue Power Magic Pro

PODPĚŤOVÁ OCHRANA AUTOBATERIE

Tento bezpečnostní modul podpěťové ochrany autobaterie pro přístroje BlackVue pomocí nastavitelného systému regulace výstupního napětí a časovače chrání Váš přístroj BlackVue před nouzovým vypnutím a restartováním způsobeného nízkým napětím baterie. 

Poznámka: modely řady X obsahují integrovanou funkci, díky které přístroj chrání autobaterii před hlubokým vybitím, když napětí klesne pod 11,8V. (profi napájecí kabel pro pevné připojení k pojistní skříňce a napájecí kabel do zásuvky cigaretového zapalovače jsou součástí balení u modelu DR770X/DR750X, DR970X/DR900X a DR590X). U těchto modelů pro využití parkovacího režimu není nutná instalace přístroje Power Magic Pro.

PMP-007

MULTI-BOOTING

S Power Magic Pro kamery BlackVue pokračují v nahrávání i při vypnutém zapalování. Toto zařízení chrání autobaterii před vybitím, spolehlivě můžete ponechat vaše auto pod dohledem kamery BlackVue i delší časový úsek. Při zapnutém Power Magic se nahrávání zastaví pouze v případě, kdy napětí baterie klesne pod provozní hranici, nebo na úroveň Vámi přednastaveného načasování.

DOZVÍTE SE VÍCE O PARKOVACÍM REŽIMU

KONFIGURACE NAPĚTÍ

Pokud je nastavena konfigurace napětí, přístroj se nachází v pohotovostním stavu (při zapnutém zapalování), nebo sleduje výstupní napětí autobaterie (při vypnutém zapalování). Pokud napětí klesne pod dovolenou hranici, zařízení automaticky vypne napájení auto kamery BlackVue a zabraní vybiti baterie.

Konfigurace napětí Blackvue Power Magic Pro

NASTAVENÍ ČASOVAČE

Pokud je časovač nakonfigurován, přístroj bude dodávat napětí do kamery BlackVue, dokud neuplyne nastavený čas, nebo dojde k poklesu napětí, pak se automaticky vypne. Časovač je aktivní při vypnutém zapalování a jeho činnost se zastaví při sepnutí zapalování. Pokud je časovač nakonfigurován a nastavený čas neuplynul, přístroj se vypne v případě, že dojde k poklesu napětí pod hranici nakonfigurovaného napětí.

Konfigurace časovače Blackvue Power Magic Pro

OBSAH BALENÍ 

Obsah baleni Blackvue Power Magic Pro

BlackVue Power Magic Pro – Installation Guide