Blackvue DR970X-1CH PLUS 64Gb Rozbaleno

Značka: Blackvue

Novinka 2024! Palubní jednokanálová kamera Blackvue DR970X-1CH PLUS s novým obrazovým snímačem SONY STARVIS 2 a s rozlišením 4K. Dokonalý asistent v případě dopravní nehody. (Rozbaleno)

Profesionální montáž ?
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024
Možnosti doručení
Kód: DR970X1CHPR
–10 % 10 071 Kč 8 323,14 Kč bez DPH 10 071 Kč / 1 ks
Blackvue DR970X-1CH PLUS 64Gb Rozbaleno
Značka: Blackvue
DR970X 1CH PLUS (13)
Tip
–10 %

Blackvue DR970X-1CH PLUS 64Gb rozbaleno

Upozornění:

Toto zboží je rozbaleno! Jedná se o nové zboží s plnou zárukou, jež bylo otevřeno, nebo má náhradní obal, případně bylo vráceno jinými zákazníky. Bez známek opotřebení a poškození.

UPGRADOVANÁ 4K UHD CLOUD AUTO KAMERA BLACKVUE DR970X-1CH PLUS

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE, SONY STARVIS 2, OPTIMÁLNÍ KOMBINACE ÚHLU ZÁBĚRU, ROZLIŠENÍ A SNÍMKOVÉ FREKVENCE

Znovu na začátku roku celosvětově známý výrobce palubních kamer – jihokorejská společnost Pittasoft Co. představila faceliftovou verzi jednokanálové (pouze přední) palubní kamery Blackvue DR970X-1CH s označením PLUS a s kvalitním 8,29 Mpx snímačem SONY STARVIS 2 disponujícím 4K Ultra High rozlišením 3840×2160@30fps . Především nás zajímají vylepšení tohoto modelu:

SONY STARVIS 2: podle výrobce  hlavní vylepšením je využiti přední jednotkou nového, ale již osvědčeného u jiných palubních kamer, obrazového snímače SONY STARVIS 2 IMX678, který poskytuje zlepšenou citlivost při slabém osvětlení a lepší dynamický rozsah.  

New fast (f/1.7 aperture) lens: druhou novinkou je nový rychlý objektiv (apertura f/1.7) u hlavni jednotky: velký objektiv s velkou clonou umožňuje hlavním kamerám 4K Plus nasbírat více světla ve srovnání s objektivem f/2.8 u předchozích modelů, což vede k rychlejší časové expozici, umožňující zamrzání akce a minimalizaci rozmazání.

Improved image signal processor (ISP) tuning: znovu bylo vylepšené ladění obrazového signálu (ISP): Dynamický rozsah a celková věrnost byly napříč vylepšeny díky odborné optimalizaci nového čipsetu. Jednoduše řečeno: obraz vypadá lépe, zejména v noci a ve scénách s vysokým kontrastem, kde většina kamer bojuje s uchováním detailů ve světlých částech a tmavých oblastech.

Twice longer Event buffer: kromě toho výrobce zdvojnásobil vyrovnávací paměť pro nahrávaní souborů zvláštní událostí: Modely 4K Plus nově disponují 10-sekundovým bufferem namísto 5 sekund u předchozích modelů. To znamená, že video záznamu událostí, které jsou nahrávány během jízdy nebo parkování, zahrnují deset sekund akce před spuštěním události. Patří sem detekovaný pohyb v režimu Motion & Impact Parking Mode, Manuálně spuštěné události pomocí dotykového senzoru na bočním panelu kamery nebo náraz detekovaný akcelerometrem během jízdy nebo parkování.

Kodek HEVC/H.265: Modely 4K Plus používají jako výchozí kompresní algoritmus High-Efficiency Video Coding, přičemž uživatelé mohou také zvolit široce podporovaný kodek AVC/H.264. HEVC lépe zachovává detaily a umožňuje také nahrávání při vyšším datovém toku 60 Megabitů za sekundu (jsou k dispozici i nižší nastavení).

Jednokanálový model, jíž tradičně nabízí pouze přední kameru, oceníte ale možnost dokoupení a připojení k ní druhé sekundární kamery (klasické zadní kamery, interiérové IR kamery nebo externí vodotěsné zadní kamery). Palubní kamera Blackvue DR970X-1CH PLUS spolehlivé vám bude asistovat zejména v případě dopravní nehody. Pokud vás například někdo vybrzdí, následkem čehož pokřivíte přední plechy, můžete použít záznam z kamery jako důkazní materiál.  

Zážitek z jízdy autem nemusí být jen všední záležitosti, se službou Blacvkue Cloud, kterou nabízí palubní kamera DR970X – 1CH PLUS můžete odkudkoliv sledovat video z Vašeho vozidla v reálném čase, přehrávat nahrávky, sledovat polohu vozidla na mapě, a vše, co se děje kolem něj.

Model DR970X-1CH PLUS poskytuje ultra široký 146° úhel záběru u přední kamery a plně využívá rozlišení 4K UHD. Vaše videa jsou ostřejší a lépe exponovaná a zachovávají důležité detaily, ve dne i v noci. Volitelný modul LTE nabízí možnost využití palubní kamery Blackvue i jako mobilního hotspotu pro připojení k internetu dalších zařízení! 

Spolehlivost a odolnost

Kamera nabízí bezkonkurenční schopností odolávat vysokým letním teplotám. Pří okolní teplotě kolem 30 °C teplota ve vozidle může během krátké dobý vyšplhat až k 60 °C.  Blackvue DR970X-1CH PLUS dokáže nahrávat a zpracovávat video záznamy i při teplotě kolem 70 °C  

Nativní parkovací režim 

Parkovací režim s integrovaným monitorováním napětí – nova funkce auto kamery Blackvue DR970X-1CH PLUS, díky které přístroj chrání autobaterii před hlubokým vybitím, když napětí klesne pod 11,8V. (4,5 m profi napájecí kabel pro připojení k pojistní skříňce a klasický napájecí kabel do zásuvky zapalovače jsou součástí balení). 

Díky bezplatné doplňkové službě Blackvue Cloud si můžete kdykoliv prohlédnout co všechno zaznamenává Vaše kamera i když zrovna nejste ve vozidle. 

blackvue-dr970x-1ch-plus-main-features

VYMENITELNÁ SEKUNDÁRNÍ KAMERA PRO ŘADU BLACKVUE DR970X PLUS 

Tradičně palubní kamery řady DR970X PLUS jsou dodávány s univerzálním portem pro sekundární kamery na všech předních kamerových jednotkách – to znamená, že k hlavní jednotce může být připojena klasická vnitřní zadní kamera, vnitřní infračervená (IR) nebo externí IR zadní kamera (prodává se samostatně)

JEDNODUCHÉ PÁROVÁNÍ S APLIKACÍ BLACKVUE

Nastavení bez námahy. Rozlučte se s hesly bez kompromisů a v bezpečí

Palubní kamera Blackvue DR970X-1CH PLUS využívá nejmodernější technologie Bluetooth pro spárování s mobilním telefonem. Jednoduše se připojte k vaší auto kameře, aniž byste museli opustit aplikaci BlackVue. S funkcí snadného párování je nastavení auto kamery hračkou. Stačí zapnout kameru, otevřít aplikace BLACKVUE a postupovat podle jednoduchých pokynů. Ať už chcete procházet soubory popř. nastavení auto kamery nebo připojit kameru ke cloudu, jednoduché párování dělá vše snadné a intuitivně.

blackvue-dr970x-plus-seamless-pairing

 ULTRA DETAILNÍ VIDEA I PŘI NÍZKÉM OSVĚTLENÍ 

Za optimálních světelných podmínek mají 4K kamery výhodu před kamerami s nižším rozlišením, pokud jde o zachycení důležitých detailů, například poznávacích značek.

Tradiční 4K palubní kamery se však mohou potýkat s obtížemi udržet kvalitu záznamu v nočních podmínkách. To však neplatí pro řadu DR970X Plus. Tam, kde většina 4K palubních kamer může mít obtíže s udržením detailů v náročných situacích, jako jsou špatné světelné podmínky nebo rychle se pohybující objekty, řada DR970X Plus exceluje.

Hlavní jednotka řady DR970X Plus, spojující špičkovou technologii snímače STARVIS 2 od společnosti Sony s laděním expertního obrazového signálového procesoru (ISP) od BlackVue, poskytuje jasná a detailní videa i za nejnáročnějších světelných podmínek.

Nezáleží na tom, zda je světlo slabé nebo se jedná o rychle se pohybující objekty – řada DR970X Plus vždy vynikne.

DR900X PLUS-W-004

blackvue-hevc-high-efficiency-video-coding-h265-02

INTEGROVANÝ G-SENZOR A DETEKCE POHYBU

Během jízdy vaše zařízení Blackvue detekuje nárazy a náhlé změny rychlosti. Během parkování kamera detekuje také pohyby*. Soubory videa jsou odpovídajícím způsobem označeny, takže je můžete snadno najít v přehrávači Blackvue Viewer pro Windows a Mac OS nebo v aplikaci Blackvue pro Android a iOS.
*Při nahrávání v parkovacím režimu připojte auto kameru přes pojistkovou skříň vozidla pomocí profi napájecího kabelu (součástí baleni) nebo použijte externí Power banku  B-130X* (*není součástí balení)

blackvue-dr970x-plus-g-sensor-impact-motion-detection

INTEGROVANÝ GPS, DVOUPÁSMOVÁ Wi-Fi A VOLITELNÝ LTE MODUL

POMOCÍ INTEGROVANÉHO GPS PŘIDÁTE LOKALIZACE A ZOBRAZOVANÍ RYCHLOSTÍ NA VAŠE VIDEO

Rychlost: údaje o rychlosti budou zobrazené ve videu (lze v nastavení vypnout). Můžete si nastavit rychlost v kilometrech za hodinu (Km/h) nebo Míle za hodinu (Mph).

Lokalizace: zobrazte polohu svého vozidla v aplikaci BlackVue nebo na mapě prohlížeče Blackvue Viewer.

RYCHLÝ PŘENOS DAT DO TELEFONU S 5GHZ Wi-Fi

Dvoupásmové připojení Wi-Fi 2,4-5 GHz umožňuje stáhnout videa z kamery do smartphonu s vetší rychlostí a umožňuje používat Blackvue Cloud přes libovolnou síť Wi-Fi s podporou internetu. S technologií BlackVue Sub-Stream kamera nabízí možnost stáhnutí odlehčené verze originálních videí pro ještě rychlejší kontrolu.

Blackvue DR970X–1CH PLUS EXTERNÍ LTE MODUL (volitelný)

Auto kamera Blackvue DR970X-1CH PLUS umožňuje připojení volitelného LTE module přes USB port pro nejlepší využití cloudových služeb. Kromě toho, můžete svůj přístroj BlackVue použít jako Wi-Fi hotspot pro připojení k internetu až pro pět zařízení.

SIM karta není součástí balení.

blackvue-dr970x-plus-gps-wifi-lte

BLACKVUE APP A PROHLÍŽEČ PRO WINDOWS / MAC OS

Integrovaný Wi-Fi modul umožňuje ovládání přístrojem pomocí Blackvue app. Najdete tam vše, co potřebujete: živý náhled, kopírování, sdílení a odstranění video souborů, digitální zoom, GPS souřadnice, prohlížení cest na mapě, otáčení obrazu, nastavení a aktualizace firmware. Obě aplikace Blackvue App a Blackvue Viewer můžete zdarma stahovat a používat.

Blackvue_DR970X-2CH_005

Blackvue DR970X – 1CH PLUS ELEGANTNÍ DESIGN A OVLÁDÁNÍ

Multifunkční tlačítko a dotykový senzor. Nenápadný design BlackVue DR970X PLUS umožňuje snadný přístup k užitečným funkcím.

Dotykový senzor: další zásadní vylepšení modelu DR970 je náhrada senzoru přiblížení za dotykový senzor. Senzory přiblížení detekují přítomnost blízkých předmětů bez fyzického kontaktu, které jsou někdy spouštěny zavěšenými osvěžovači vzduchu nebo paprsky světla přicházejícími do vašeho vozu neúmyslně kvůli citlivosti.  Aby se tomu zabránilo a aby byla zajištěna přesná detekce, společnost BlackVue upgradovala snímač přiblížení na dotykový, čímž se zabránilo nechtěné detekci pohybu palubní kamery a zjednodušilo se potvrzování spouštění manuálního nahrávání událostí.

Tlačítko Format: Zapínaní Wi-Fi nově probíhá automatický. Fyzické tlačítko Wi-Fi nově nahrazuje tlačítko Format.

tips-icon-png-21 Stiskněte a podržte tlačítko FORMAT po dobu 5 sekund a po pípnutí tlačítko uvolněte. Poté znovu stiskněte a podržte toto tlačítko 5 sekund a po pípnutí tlačítko uvolněte, proběhne formátování micro SD karty.

Zabezpečený přístup k microSD kartě: Odpojte napájecí konektor DC a odklopením krytu auto kamery odhalte slot pro kartu microSD.

blackvue-dr970x-plus-interface

CYKLICKÉ NAHRÁVÁNÍ A ADAPTIVNÍ UKLÁDÁNÍ

Blackvue DR970X – 1CH PLUS NAHRAVÁ BEZCHYBNÉ ZÁZNAMY BEZ NUTNOSTÍ FORMÁTOVÁNÍ

Cyklický záznam: Blackvue DR970X – 1CH PLUS v případě zaplnění micro SD karty nejdříve přepisuje nejstarší video soubory.

Adaptivní technologie bez nutností formátování: Auto kamera Blackvue ukládá a organizuje soubory na kartě microSD vysoce účinným způsobem. Snižuje tím potřebu formátování karty a zabraňuje poškození souborů i po několika cyklech zápisu. Tento model podporuje microSD až do 256GB.

Prezentační-DR750X-1-2CH_006

BLACKVUE PŘES CLOUD

Připojte se k auto kameře Blackvue kdykoli, odkudkoli na světě přes Blackvue CloudVychutnejte si vzdálené zobrazení živého náhledu a Push oznámení do Vašeho telefonu. Kamera umožňuje zálohovat důležitá videa do volného úložiště Cloud. Přehrávejte a stahujte videa z auto kamery nebo z Cloud odkudkoli. Kamera nabízí i obousměrnou hlasovou komunikaci s ovládáním přímo z Blackvue app přes integrovaný reproduktor a mikrofon.

blackvue-cloud-02

parking buffer10s

BEZPEČNOSTNÍ DOPLNĚK PRO AUTO KAMERY BLACKVUE (VOLITELNÉ)

Blackvue bezpečnostní kryt je novým doplňkem pro auto kamery Blackvue řady DR7xx/DR9xx/DR590. Kryt blokuje fyzický přístup ke slotu pro paměťové karty microSD, zabraňuje odpojení napájecího / koaxiálního kabelu a tím vysoce snižuje riziko manipulace s daty. Rovněž omezuje úhel otáčení přední kamery v držáku, aby kamera stále směřovala na silnici. K dispozici jsou několik verzí podle modelu auto kamery a typu sklonu celního skla. 

LTE MODUL (volitelný)

Blackvue DR970X – 1CH PLUS s příslušenstvím 

Díky novému modulu CM100GLTE výrazně zjednodušilo „dostat se do cloudu“. Toto volitelné přídavné zařízení „plug and play“ se připojuje k přední jednotce DR970X-1CH PLUS a poskytuje nejen datovou cestu k internetu pro vaši kameru, ale nyní může vaši kameru proměnit v mobilní hotspot až na pět zařízení! Stále můžete používat i jiný Wi-Fi signál od vašeho vestaveného hotspotu (pokud je ve vašem vozidle přítomen), ale tento 4G LTE modul napájí se přes USB port auto kamery, a může zůstat zapnutý i v parkovacím režimu.  (Většina vestavených hotspotů ve vozidle se vypne spolu s vypnutím zapalovaní).

Vše, co potřebujete, je aktivní datová nano SIM karta. CM100GLTE se připojuje přes micro USB port vašeho přístroje. Auto kamera BlackVue napájí LTE modul a automaticky naváže spojení s Blackvue Cloudem. 

Poznámka: Při nákupu LTE modulu se ujistěte, že vybraný model CM100GLTE je kompatibilní se sítí vašeho mobilního operátora. SIM karta není součástí balení.

Blackvue_DR970X-2CH_007

INTELIGENTNÍ MONITOROVÁNÍ V PARKOVACÍM REŽIMU

Zůstaňte v klidu! I když odejdete domu nebo do práce je Vaše vozidlo pod kontrolou. Nemusíte se obávat ani nadměrného vybíjení autobaterie. Model DR970X-1CH PLUS obsahuje integrovanou funkci pro zabránění vybití autobaterie. Přečtete si více o parkovacím režimu ZDE:

Blackvue_DR970X-2CH_008

Elektronika auto kamery BlackVue se automaticky přepne do parkovacího režimu pro sledování zaparkovaného vozidla. Díky vyrovnávací paměti kamera zaznamená i několik sekund před tím, jak proběhne detekce událostí. Blackvue DR970X – 1CH PLUS podporuje dvě funkce parkovacího režimu:

DR970X-W013

Nahrávání v parkovacím režimu detekuje pohyb takto:

 • pohyby zaznamenané obrazovým snímačem (soubory režimu PARKING označené jako“P“ v seznamu videí)
 • dopady nebo nárazy zjištěné G-senzorem (soubory zvláštní událostí označené jako „E“ v seznamu souborů)

Kamera umožňuje ignorovat nepotřebné oblasti, abyste eliminovali falešně pozitivní výsledky. Nyní s novou detekcí pohybu založenou na regionu máte 4 × 4 mřížku z 16 volitelnými „zóny“. Ve výchozím nastavení jsou všechny oblasti aktivní a aktivují detekci pohybu. Chcete-li například ignorovat stromy, které se pohybují ve větru, můžete tak učinit zrušením výběru oblastí tvořících horní řádek. Pokud kapota vozidla odráží oblohu, můžete zrušit výběr regionů, které ji pokrývají, a tak dále.

Režim časosběru (Time Lapse) umožňuje nepřerušovaně zaznamenávat video se snímkovou frekvenci 1fps.

Videa jsou pak přehrávána při 30fps. Každá minuta takto zaznamenaného videa pokrývá 30minutovou dobu skutečného času. Již žádné přepsání souborů v parkovacím režimu. Jednoduše řečeno, každá hodina videa nahraného v režimu časosběru (Time Lapse) pokrývá 30 hodin reálného času. Soubory časosběru jsou ukládaní do paměti jako soubory parkovacího režimu (v seznamu souborů jsou označení jako „P“). V případě zjištění nárazu, auto kamera se přepne na pravidelné nahrávání souborů zvláštní událostí, a jako obvykle nahraje i 10 sekund videa před nárazem.

Kromě toho:

Záznam událostí v parkovacím režimu – Push oznámení: Po ukončení parkovacího režimu Blackvue informuje, jaké záznamy události byly zaznamenány v době, kdy jste byli pryč, a můžete okamžitě zkontrolovat videa události v aplikaci Blackvue.

Plánované restartování: Kamera naplánuje denní automatické restartování (volitelně v noci ve výchozím nastavení), abyste minimalizovali případné chyby mikro SD karty. Restartování se provádí pouze v případě, že je přístroj v parkovacím režimu a nenahrává záznam na kartu microSD.

Super tajně: V parkovacím režimu zcela vypněte všechny LED indikátory. Při detekci pohybu nebo nárazu bude blikat pouze indikátor LED záznamu směřující dovnitř vozidla.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI AUTO KAMERY Blackvue DR970X – 1CH PLUS

 • Kvalitní a moderní jednokanálová palubní kamera pro každodenní použití a maximálně kvalitní zážitek ze záznamů vašich cest
 • Bezkonkurenční schopnost odolávat vysokým letním teplotám
 • Přední auto kamera Blackvue DR970X-1CH PLUS zaznamenává úžasné 4K video při rychlosti zápisu 30 snímků za sekundu
 • Kamera poskytuje optimální kombinace úhlu záběru, rozlišení a snímkové frekvence. Ta bude mít největší přínos při jízdě ve vyšší rychlosti
 • Vysoce kvalitní obrazový senzor poskytuje vynikající výkon při slabém osvětlení
 • Technologie Night Vision automatický zařídí kvalitu při horších světelných podmínkách
 • Adaptivní technologie bez nutností formátování: zajistí organizaci souborů na kartě microSD vysoce účinným způsobem
 • Se službou Blacvkue Cloud můžete odkudkoliv sledovat video z Vašeho vozidla v reálném čase, přehrávat nahrávky, sledovat polohu vozidla na mapě, a vše, co se děje kolem něj
 • S technologií H.265 (HEVC) / H.264 (AVC) budou vaše nahrávky vysoce kvalitní a zároveň nezaberou soubory mnoho místa
 • Díky integrovanému GPS modulu kamera automatický zaznamenává rychlost vozidla a jeho zeměpisnou polohu
 • S integrovaným Wi-Fi modulem kamera umožňuje sledovat záběry pomocí chytrém telefonu či tabletu a snadno soubory sdílet
 • Kamera do auta Blackvue DR970X-1CH PLUS disponuje širokým úhlem záběru 146°
 • Detekce nárazu a automatické uzamčení záznamu díky 3osému G-senzoru
 • Auto kamera Blackvue poskytuje možnost inteligentního nahrávaní záznamu v parkovacím režimu
 • Sada obsahuje 64GB micro SD kartu

OBSAH BALENÍ Blackvue DR970X – 1CH PLUS

blackvue-dr970x-2ch-lte-plus-obsah

 • přední kamera s držákem na čelní sklo
 • kabelové příchytky (5ks)
 • napájecí kabel do zásuvky zapalovače cigaret (4,5m)
 • profi napájecí kabel s přímým vodičem (4,5m)
 • čtečka microSD karty
 • microSD karta 64 GB
 • náhradní lepicí páska pro upevnění drážku
 • montážní paka pro montáž kabeláže 
 • stručná příručka EN
 • manuál v češtině (nebo v PDF  na stránkách produktu nebo v sekce Podpora)

Blackvue 970x plus vs 970x day and night comparison

BlackVue DR970X Plus Promo Video