Blackvue DR900X-2CH PLUS

Neohodnoceno
Značka: Blackvue

Dvoukanálová palubní kamera Blackvue DR900X-2CH PLUS s rozlišením 4K. Dokonalý asistent v případě dopravní nehody.

Profesionální montáž ?
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: DR900X2CHP
14 350 Kč –23 % 10 949 Kč 10 949 Kč / 1 ks
Blackvue DR900X-2CH PLUS
Neohodnoceno
Značka: Blackvue
DR900X Plus W018
Akce Tip
14 350 Kč –23 %

Blackvue DR900X – 2CH Plus

4K UHD CLOUD AUTO KAMERA BLACKVUE DR900X – 2CH Plus

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE, OPTIMÁLNÍ KOMBINACE ÚHLU ZÁBĚRU, ROZLIŠENÍ A SNÍMKOVÉ FREKVENCE

Dvoukanálová auto kamera Blackvue DR900X – 2CH Plus od celosvětově známého výrobce auto kamer – jihokorejské společnosti Pittasoft Co. s kvalitním 8 Mpx snímačem disponujícím 4K Ultra High rozlišením (3840×2160@30fps). U dvoukanálového modelu oceníte především dvě kamery v balení – přední a zadní. Palubní kamera Blackvue DR900X spolehlivé vám bude asistovat zejména v případě dopravní nehody. Pokud vás například někdo vybrzdí, následkem čehož pokřivíte přední plechy, můžete použít záznam z kamery jako důkazní materiál.

Zážitek z jízdy autem nemusí být jen všední záležitosti, se službou Blacvkue Cloud, kterou nabízí palubní kamera DR900X PLUS můžete odkudkoliv sledovat video z Vašeho vozidla v reálném čase, přehrávat nahrávky, sledovat polohu vozidla na mapě, a vše, co se děje kolem něj.

Model DR900X PLUS poskytuje ultra široký 162° úhel záběru a plně využívá rozlišení 4K UHD. Hlavní změnou, kterou přináší řada Plus, je vylepšený snímač Sony STARVIS CMOS. Díky lepšímu obrazovému snímači, dokáže kamera zachovat více detailů v extrémních světelných podmínkách. Vaše videa jsou ostřejší a lépe exponovaná a zachovávají důležité detaily, ve dne i v noci. Volitelný modul LTE nabízí možnost využití palubní kamery Blackvue i jako mobilního hotspotu pro připojení k internetu dalších zařízení!

Spolehlivost a odolnost

Kamera nabízí bezkonkurenční schopností odolávat vysokým letním teplotám. Pří okolní teplotě kolem 30 °C teplota ve vozidle může během krátké dobý vyšplhat až k 60 °C.  Blackvue DR900X-2CH PLUS dokáže nahrávat a zpracovávat video záznamy i při teplotě kolem 70 °C  

Nativní parkovací režim 

Parkovací režim s integrovaným monitorováním napětí – nova funkce auto kamery Blackvue DR900X-2CH PLUS, díky které přístroj chrání autobaterii před hlubokým vybitím, když napětí klesne pod 11,8V. (4,5 m profi napájecí kabel pro připojení k pojistní skříňce a klasický napájecí kabel do zásuvky zapalovače jsou součástí balení). Nově, pro využití auto kamery v parkovacím režimu není nutná instalace přístroje Power Magic Pro. 

Díky bezplatné doplňkové službě Blackvue Over the Cloud si můžete kdykoliv prohlédnout co všechno zaznamenává Vaše kamera i když zrovna nejste ve vozidle. 

DR900X PLUS-W-001

VYMĚNITELNÁ SEKUNDÁRNÍ KAMERA pro Blackvue DR900X – 2CH Plus

DR900X Plus je na rozdíl od předchůdců, dodávána s univerzálním portem pro sekundární kamery na všech předních kamerových jednotkách – to znamená, že namísto zadní kamery k hlavní jednotce může být připojena vnitřní infračervená (IR) nebo externí IR zadní kamera. (prodává se samostatně

DR900X PLUS-W-016

JEDNODUCHÉ PÁROVÁNÍ S APLIKACÍ BLACKVUE

Nastavení bez námahy. Rozlučte se s hesly bez kompromisů a v bezpečí

Palubní kamera Blackvue DR900X-2CH PLUS využívá nejmodernější technologie Bluetooth pro spárování s mobilním telefonem. Jednoduše se připojte k vaší auto kameře, aniž byste museli opustit aplikaci BlackVue. S funkcí snadného párování je nastavení auto kamery hračkou. Stačí zapnout kameru, otevřít aplikace BLACKVUE a postupovat podle jednoduchých pokynů. Ať už chcete procházet soubory popř. nastavení auto kamery nebo připojit kameru ke cloudu, jednoduché párování dělá vše snadné a intuitivně.

DR900X PLUS-W-003

 

KŘIŠŤÁLOVÉ VIDEO NEJEN PRO 4K MONITORY

Rozlišení 4K UHD obsahuje čtyřikrát více pixelů než Full HD. Je to obrovský rozdíl, a poznáte to. Při nahrávání auto kamerou Blackvue DR900X PLUS, registrační značky vozidla teď ještě ostřejší a rozpoznáte je i na vetší vzdálenost. Kromě toho nepotřebujete 4K monitor, který by samozřejmě ukázal vše plusy 4K videa. Dokonce i na monitoru s rozlišením Full HD můžete video přibližovat mnohem dál bez viditelné pixelizace.
*HD = 1280×720 pixelů (0,92 milionu pixelů) | Full HD = 1920×1080 (2,07 milionu pixelů) = 2,25 x pixelů | 4K UHD = 3840×2160 (8,29 milionu pixelů) = 4 x pixely Full HD nebo 9 x HD pixelů | 4x více pixelů než u Full HD

DR900X PLUS-W-004

INTEGROVANÝ GPS, DVOUPÁSMOVÁ Wi-Fi A VOLITELNÝ LTE MODUL

POMOCÍ INTEGROVANÉHO GPS PŘIDÁTE LOKALIZACE A ZOBRAZOVANÍ RYCHLOSTÍ NA VAŠE VIDEO

Rychlost: údaje o rychlosti budou zobrazené ve videu (lze v nastavení vypnout). Můžete si nastavit rychlost v kilometrech za hodinu (Km/h) nebo Míle za hodinu (Mph).

Lokalizace: zobrazte polohu svého vozidla v aplikaci BlackVue nebo na mapě prohlížeče Blackvue Viewer.

RYCHLÝ PŘENOS DAT DO TELEFONU S 5GHZ Wi-Fi

Dvoupásmové připojení Wi-Fi 2,4-5 GHz umožňuje stáhnout videa z kamery do smartphonu s vetší rychlostí a umožňuje používat Blackvue Cloud přes libovolnou síť Wi-Fi s podporou internetu. S technologií BlackVue Sub-Stream kamera nabízí možnost stáhnutí odlehčené verze originálních videí pro ještě rychlejší kontrolu.

Blackvue DR900X – 2CH Plus LTE MODUL

Auto kamera Blackvue DR900X-2CH PLUS umožňuje připojení volitelného LTE module přes USB port pro nejlepší využití cloudových služeb. Kromě toho, můžete svůj přístroj BlackVue použít jako Wi-Fi hotspot pro připojení k internetu až pro pět zařízení.

SIM karta není součástí balení.

DR900X PLUS-W-005

INTEGROVANÝ G-SENZOR A DETEKCE POHYBU

Během jízdy vaše zařízení BlackVue detekuje nárazy a náhlé změny rychlosti. Během parkování kamera detekuje také pohyby*. Soubory videa jsou odpovídajícím způsobem označeny, takže je můžete snadno najít v přehrávači BlackVue Viewer pro Windows a Mac OS nebo v aplikaci BlackVue pro Android a iOS.
*Při nahrávání v parkovacím režimu připojte auto kameru přes pojistkovou skříň vozidla pomocí profi napájecího kabelu (je součástí balení) nebo použijte externí Power Bank Baterie B-112 nebo B-130X.

BLACKVUE APP A PROHLÍŽEČ PRO WINDOWS / MAC OS

Zabudovaný Wi-Fi modul umožňuje ovládání přístrojem pomocí Blackvue app. Najdete tam vše, co potřebujete: živý náhled, kopírování, sdílení a odstranění video souborů, digitální zoom, GPS souřadnice, prohlížení cest na mapě, otáčení obrazu, nastavení a aktualizace firmware. Obě aplikace Blackvue App a Blackvue Viewer můžete zdarma stahovat a používat.

Blackvue_DR970X-2CH_005

Blackvue DR900X – 2CH Plus ELEGANTNÍ DESIGN A OVLÁDÁNÍ

Multifunkční tlačítko a Proximity senzor. Nenápadný design BlackVue DR900X PLUS umožňuje snadný přístup k užitečným funkcím.

Senzor přiblížení (Proximity senzor): zapíná a vypíná nahrávání zvuku pouhým přiblížením ruky. Snímač lze v nastavení nakonfigurovat tak, aby kameře dovolil spouštět manuální nahrávání.

Tlačítko Wi-Fi: Zapněte/vypněte funkci Wi-Fi. Všechny akce auto kamera potvrzuje hlasovým upozorněním.

Zabezpečený přístup k microSD kartě: Odpojte napájecí konektor DC a odklopením krytu auto kamery odhalte slot pro kartu microSD.

DR900X PLUS-W-007

CYKLICKÉ NAHRÁVÁNÍ A ADAPTIVNÍ UKLÁDÁNÍ

Blackvue DR900X – 2CH Plus NAHRAVÁ BEZCHYBNÉ ZÁZNAMY BEZ NUTNOSTÍ FORMÁTOVÁNÍ

Cyklický záznam: Blackvue DR900X – 2CH Plus v případě zaplnění micro SD karty nejdříve přepisuje nejstarší video soubory.

Adaptivní technologie bez nutností formátování: Auto kamera Blackvue ukládá a organizuje soubory na kartě microSD vysoce účinným způsobem. Snižuje tím potřebu formátování karty a zabraňuje poškození souborů i po několika cyklech zápisu. Tento model podporuje microSD až do 256 GB.

Prezentační-DR750X-1-2CH_006

BLACKVUE PŘES CLOUD

Připojte se k auto kameře Blackvue kdykoli, odkudkoli na světě přes Blackvue Over the Cloud. Vychutnejte si vzdálené zobrazení živého náhledu a Push oznámení do Vašeho telefonu. Kamera umožňuje zálohovat důležitá videa do volného úložiště Cloud. Přehrávejte a stahujte videa z auto kamery nebo z Cloud odkudkoli. Kamera nabízí i obousměrnou hlasovou komunikaci s ovládáním přímo z Blackvue app přes integrovaný reproduktor a mikrofon.

DR900X PLUS-W-010

DR970X-2CH_LTE-011

BEZPEČNOSTNÍ DOPLNĚK PRO AUTO KAMERY BLACKVUE (VOLITELNÉ)

Blackvue bezpečnostní kryt je novým doplňkem pro auto kamery Blackvue řady DR750/DR900/DR590. Kryt blokuje fyzický přístup ke slotu pro paměťové karty microSD, zabraňuje odpojení napájecího / koaxiálního kabelu a tím vysoce snižuje riziko manipulace s daty. Rovněž omezuje úhel otáčení přední kamery v držáku, aby kamera stále směřovala na silnici. K dispozici jsou několik verzí podle modelu auto kamery a typu sklonu celního skla.DR900X PLUS-W-012

LTE MODUL (volitelný)

Blackvue DR900X – 2CH Plus s příslušenstvím POWER MAGIC

Díky novému modulu CM100LTE výrazně zjednodušilo „dostat se do cloudu“. Toto volitelné přídavné zařízení „plug and play“ se připojuje k přední jednotce DR900X-2CH PLUS a poskytuje nejen datovou cestu k internetu pro vaši kameru, ale nyní může vaši kameru proměnit v mobilní hotspot až na pět zařízení (pouze řada X-PLUS)! Stále můžete používat i jiný Wi-Fi signál od vašeho vestaveného hotspotu (pokud je ve vašem vozidle přítomen), ale tento 4G LTE modul nepájí se přes USB port auto kamery, a může zůstat zapnutý i v parkovacím režimu.  (Většina vestavených hotspotů ve vozidle se vypne spolu s vypnutím zapalovaní).

Vše, co potřebujete, je aktivní datová nano SIM karta. CM100LTE se připojuje přes micro USB port vašeho přístroje. Auto kamera BlackVue napájí LTE modul a automaticky naváže spojení s Blackvue Cloudem.

Poznámka: Při nákupu LTE modulu se ujistěte, že vybraný model CM100LTE je kompatibilní se sítí vašeho mobilního operátora. SIM karta není součástí balení.

DR900X PLUS-W-011

INTELIGENTNÍ MONITOROVÁNÍ V PARKOVACÍM REŽIMU

Zůstaňte v klidu! I když odejdete domu nebo do práce je Vaše vozidlo pod kontrolou. Nemusíte se obávat ani nadměrného vybíjení autobaterie. Model DR900X-2CH PLUS obsahuje integrovanou funkci pro zabránění vybití autobaterie. Přečtete si více o parkovacím režimu ZDE:

Blackvue_DR970X-2CH_008

Elektronika auto kamery BlackVue se automaticky přepne do parkovacího režimu pro sledování zaparkovaného vozidla. Díky vyrovnávací paměti kamera zaznamená i několik sekund před tím, jak proběhne detekce událostí. Blackvue DR900X – 2CH Plus podporuje dvě funkce parkovacího režimu:

DR900X PLUS-W-013

Nahrávání v parkovacím režimu detekuje pohyb takto:

 • pohyby zaznamenané obrazovým snímačem (soubory režimu PARKING označené jako“P“ v seznamu videí)
 • dopady nebo nárazy zjištěné G-senzorem (soubory zvláštní událostí označené jako „E“ v seznamu souborů)

Kamera umožňuje ignorovat nepotřebné oblasti, abyste eliminovali falešně pozitivní výsledky. Nyní s novou detekcí pohybu založenou na regionu máte 4 × 4 mřížku z 16 volitelnými „zóny“. Ve výchozím nastavení jsou všechny oblasti aktivní a aktivují detekci pohybu. Chcete-li například ignorovat stromy, které se pohybují ve větru, můžete tak učinit zrušením výběru oblastí tvořících horní řádek. Pokud kapota vozidla odráží oblohu, můžete zrušit výběr regionů, které ji pokrývají, a tak dále.

Režim časosběru (Time Lapse) umožňuje nepřerušovaně zaznamenávat video se snímkovou frekvenci 1fps.

Videa jsou pak přehrávána při 30fps. Každá minuta takto zaznamenaného videa pokrývá 30minutovou dobu skutečného času. Již žádné přepsání souborů v parkovacím režimu. Jednoduše řečeno, každá hodina videa nahraného v režimu časosběru (Time Lapse) pokrývá 30 hodin reálného času. Soubory časosběru jsou ukládaní do paměti jako soubory parkovacího režimu (v seznamu souborů jsou označení jako „P“). V případě zjištění nárazu, auto kamera se přepne na pravidelné nahrávání souborů zvláštní událostí, a jako obvykle nahraje i 5-6 sekund videa před nárazem.

Kromě toho:

Záznam událostí v parkovacím režimu – Push oznámení: Po ukončení parkovacího režimu Blackvue informuje, jaké záznamy události byly zaznamenány v době, kdy jste byli pryč, a můžete okamžitě zkontrolovat videa události v aplikaci Blackvue.

Plánované restartování: Kamera naplánuje denní automatické restartování (volitelně v noci ve výchozím nastavení), abyste minimalizovali případné chyby mikro SD karty. Restartování se provádí pouze v případě, že je přístroj v parkovacím režimu a nenahrává záznam na kartu microSD.

Super tajně: V parkovacím režimu zcela vypněte všechny LED indikátory. Při detekci pohybu nebo nárazu bude blikat pouze indikátor LED záznamu směřující dovnitř vozidla.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI AUTO KAMERY Blackvue DR900X – 2CH Plus

  • Kvalitní a moderní dvoukanálová palubní kamera pro každodenní použití a maximálně kvalitní zážitek ze záznamů vašich cest
  • Bezkonkurenční schopnost odolávat vysokým letním teplotám
  • Auto kamera Blackvue DR900X – 2CH Plus zaznamenává úžasné 4K video při rychlosti zápisu 30 snímků za sekundu
  • Kamera poskytuje optimální kombinace úhlu záběru, rozlišení a snímkové frekvence. Ta bude mít největší přínos při jízdě ve vyšší rychlosti
  • Vysoce kvalitní obrazový senzor poskytuje vynikající výkon při slabém osvětlení
  • Technologie Night Vision automatický zařídí kvalitu při horších světelných podmínkách
  • Adaptivní technologie bez nutností formátování: zajistí organizaci souborů na kartě microSD vysoce účinným způsobem
  • Se službou Blacvkue Cloud můžete odkudkoliv sledovat video z Vašeho vozidla v reálném čase, přehrávat nahrávky, sledovat polohu vozidla na mapě, a vše, co se děje kolem něj
  • S technologií H.264 budou vaše nahrávky vysoce kvalitní a zároveň nezaberou soubory mnoho místa
  • Díky integrovanému GPS modulu kamera automatický zaznamenává rychlost vozidla a jeho zeměpisnou polohu
  • S integrovaným Wi-Fi modulem kamera umožňuje sledovat záběry pomocí chytrém telefonu či tabletu a snadno soubory sdílet
  • Kamera do auta Blackvue DR900X – 2CH Plus disponuje širokým úhlem záběru 162° / 139° (přední / zadní kamera)
  • Detekce nárazu a automatické uzamčení záznamu díky 3osému G-senzoru
  • Auto kamera Blackvue poskytuje možnost inteligentního nahrávaní záznamu v parkovacím režimu
  • Sada obsahuje 32GB micro SD kartu

 

OBSAH BALENÍ Blackvue DR900X – 2CH Plus

DR900X PLUS-W-015

 

 • přední kamera s držákem na čelní sklo
 • zadní kamera s držákem na zadní sklo
 • kabelové příchytky (8ks)
 • napájecí kabel do zásuvky zapalovače cigaret (4,5m)
 • profi napájecí kabel s přímým vodičem (4,5m)
 • koaxiální propojovací kabel pro připojení zadní kamery (6 m)
 • čtečka microSD karty
 • microSD karta 32 GB
 • 2 x náhradní lepicí páska pro upevnění drážku
 • montážní paka pro montáž kabeláže 
 • stručná příručka EN
 • manuál v češtině (v PDF nebo Online na stránkách www.blackvue.cz – v sekce Podpora)
 

Blackvue DR900X-1CH/2CH PLUS

BlackVue X Series Installation Tutorial Video