Blackvue DR750X-2CH DMS Plus, 32Gb

Značka: Blackvue

Dvoukanálová (přední a interiérová) palubní kamera Blackvue DR750X-2CH DMS PLUS se speciální interiérovou DMS kamerou poháněnou umělou inteligencí. DMS kamera (model DMC200) nahrává záznam v interiéru, monitoruje stav řidiče a upozorní v případě ospalosti nebo nepozornosti při řízení.

Profesionální montáž ?
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Kód: DR750X2CHDP
14 790 Kč –32 % 9 949 Kč 8 222,31 Kč bez DPH 9 949 Kč / 1 ks
Blackvue DR750X-2CH DMS Plus, 32Gb
Značka: Blackvue
DR750X 2ch DMS 006
Akce Výprodej
14 790 Kč –32 %

Blackvue DR750X-2CH DMS Plus

FullHD Cloud DMS auto kamera

POHODLÍ A BEZPEČNOST ZA VOLANTEM

Dlouhé a monotónní cesty po dálnicích nebo silnicích mohou vést ke snížené pozornosti a únavě řidiče, což zvyšuje riziko nehody. Proto představujeme novou palubní kameru Blackvue DR750X-2CH DMS PLUS s interiérovou DMS kamerou poháněnou umělou inteligencí, která pomáhá minimalizovat riziko nehod díky systému DMS (Driver Monitoring System). Tento systém včas rozpoznává první příznaky nesoustředěnosti a ospalosti řidiče a zaznamenává prostor v interiéru vozidla.

Přední kamera nahrává rychlostí 60 snímků za sekundu s pozorovacím úhlem 139°. Infračervená kamera DMC200 s umělou inteligencí má pozorovací úhel 115°, přistroj analyzuje a varuje řidiče v případě ospalosti nebo rozptýlení a zároveň zaznamenává kvalitní video z interiéru vozidla. Obě kamery jsou vybaveny obrazovými snímači Full HD Sony STARVIS™ pro nejlepší kvalitu obrazu za jakéhokoli osvětlení. Tyto obrazové snímače STARVIS se zpětným osvětlením (zkráceně BSI CMOS) vytvářejí jasné detaily ve tmavších a světlejších podmínkách díky vysoké citlivosti a širokému dynamickému rozsahu.

*STARVIS je ochranná známka společnosti Sony Corporation.

DR750X-2CH DMS PLUS-W005

DMS KAMERA S UMĚLOU INTELIGENCÍ

Infračervená interiérová DMS kamera (DMC200) s asistentem hlídajícím únavu řidiče. Ten je navržen tak, aby zlepšil bezpečnost řidiče tím, že pomáhá předcházet rizikovému chování. Jeho algoritmus dokáže detekovat stavy jako jsou:

 • Drowsy driving – Ospalost (s počátečním a opakovaným varováním o ospalosti)
 • Distracted driving – Rozptýlené řízení (prodloužené pohledy mimo vozovku)
 • Hand distraction – Sledovaní polohy rukou (detekce polohy rukou blízko obličeje po delší dobu)
 • Driver detected – Rozpoznávání řídíce
 • Mask on/off – Zapnutí/vypnutí upozornění na ochranu obličeje

DMC200 vydává zvukový signál (pípnutí) a světlenou LED indikace, aby upozornila řidiče. Po připojení k Blackvue Cloud mohou uživatelé dostávat specifická PUSH upozornění pro DMS a vyhodnocovat info zprávy „ Inattentive driving“ (Nepozorné řízení) v aplikaci Blackvue nebo online na blackvuecloud.com.

Blackvue DR750X-2CH DMS PLUS

SPECIFICKÉ INFO VÝKAZY ŘÍZENÍ

Podívejte se na trendy jízdního chování vyhodnocené na základě AI*. Po připojení k Blackvue Cloudu DMC200 generuje další údaje o jízdě pod štítkem „ Inattentive driving“ (Nepozorná jízda). Tyto výkazy lze prohlédnout v aplikaci Blackvue v části Connect to Cloud Select your camera > Report nebo v BlackVue Web Viewer ( blackvuecloud.com ) jednoduchým kliknutím na záložku Report. Lze zobrazit denní a měsíční data.

*AI – umělá inteligence

 

DR750X-2CH DMS PLUS-W003

INTEGROVANÝ WI-FI A GPS MODUL

GPS LOKALIZACE (GPS+GLONASS) A ZOBRAZOVANÍ RYCHLOSTI 

Rychlost: údaje o rychlosti můžete zobrazit na video (lze v nastavení vypnout). Můžete si vybrat rychlost v km/h nebo v Mph. 

Lokalizace: během přehrávání videa můžete vizualizovat polohu vašeho vozidla na mapě pomoci prohlížeče Blackvue Viewer.

Blackvue-DR750X-1CH PLUS-W-USB_port

INTEGROVANÝ G-SENZOR A DETEKCE POHYBU

Během jízdy vaše zařízení Blackvue detekuje nárazy a náhlé změny rychlosti. Během parkování detekuje také pohyby*.
Soubory videa jsou odpovídajícím způsobem označeny, takže je můžete snadno najít v přehrávači Blackvue Viewer pro Windows a Mac OS nebo v aplikaci Blackvue pro Android a iOS.
(*) Při nahrávání v parkovacím režimu je potřeba použit PROFI napájecí kabel* nebo externí baterie (Power Magic Battery Pack B-112 / Power Magic Ultra Battery B-124X nebo B-130X).

*PROFI napájecí kabel pro připojení auto kamery DR750X-2CH DMS PLUS k pojistkové skříňce je součástí balení.

Blackvue-DR750X-1CH PLUS

 

BLACKVUE APP A PROHLÍŽEČ PRO WINDOWS / MAC OS

Zabudovaný Wi-Fi modul umožňuje ovládání přístrojem pomocí Blackvue app. Najdete tam vše, co potřebujete: živý náhled, kopírování, sdílení a odstranění video souborů, digitální zoom, GPS souřadnice, prohlížení cest na mapě, otáčení obrazu, nastavení a aktualizace firmware. Obě aplikace Blackvue App a Blackvue Viewer můžete zdarma stahovat a používat.

Blackvue_DR970X-2CH_005

ELEGANTNÍ DESIGN A OVLÁDÁNÍ

Multifunkční tlačítko a Proximity senzor. Nenápadný design Blackvue DR750X-2CH DMS PLUS umožňuje snadný přístup k užitečným funkcím. 

Senzor přiblížení (Proximity senzor): zapíná a vypíná nahrávání zvuku pouhým přiblížením ruky. Snímač lze v nastavení nakonfigurovat tak, aby kameře dovolil spouštět manuální nahrávání.

Tlačítko Wi-Fi: Zapněte/vypněte funkci Wi-Fi. Všechny akce auto kamera potvrzuje hlasovým upozorněním.

Zabezpečený přístup k microSD kartě: Odpojte napájecí konektor DC a odklopením krytu auto kamery odhalte slot pro kartu microSD.

Blackvue_DR970X-2CH_002

CYKLICKÉ NAHRÁVÁNÍ A ADAPTIVNÍ UKLÁDÁNÍ

BEZCHYBNÉ ZÁZNAMY BEZ NUTNOSTÍ FORMÁTOVÁNÍ

Cyklický záznam: Blackvue DR750X-2CH DMS PLUS v případě zaplnění micro SD karty nejdříve přepisuje nejstarší video soubory.

Adaptivní technologie bez nutností formátování: Auto kamera Blackvue ukládá a organizuje soubory na kartě microSD vysoce účinným způsobem. Snižuje tím potřebu formátování karty a zabraňuje poškození souborů i po několika cyklech zápisu. Tento model podporuje microSD až do 256 GB.

Prezentační-DR750X-1-2CH_006

BLACKVUE DR750X-2CH LTE PLUS PŘES CLOUD

Připojte se k auto kameře Blackvue kdykoli, odkudkoli na světě přes Blackvue Cloud. Vychutnejte si vzdálené zobrazení živého náhledu a Push oznámení do Vašeho telefonu. Kamera umožňuje zálohovat důležitá videa do volného úložiště Cloud. Přehrávejte a stahujte videa z auto kamery nebo z Cloud odkudkoli. Kamera nabízí i obousměrnou hlasovou komunikaci s ovládáním přímo z Blackvue app přes integrovaný reproduktor a mikrofon.

blackvue-cloud-02

DR970X-2CH_LTE-011

LTE MODUL (volitelný)

Díky LTE modulu CM100LTE se výrazně zjednodušilo „připojení k cloudu“. Toto volitelné přídavné zařízení typu "plug and play" se připojuje k přední jednotce DR900X-2CH PLUS a poskytuje nejen datovou cestu k internetu pro vaši kameru, ale nyní také umožňuje vaší kameře sloužit jako mobilní hotspot až pro pět zařízení (pouze řada X-PLUS). Stále můžete používat i jiný Wi-Fi signál od vašeho vestaveného hotspotu (pokud je ve vašem vozidle přítomen), ale tento 4G LTE modul napájí se přes USB port auto kamery, a může zůstat zapnutý i v parkovacím režimu.  (Většina vestavených hotspotů ve vozidle se vypne spolu s vypnutím zapalovaní).

Pro použití modulu CM100LTE potřebujete pouze aktivní datovou nano SIM kartu, kterou vložíte do modulu přes micro USB port vašeho zařízení. Auto kamera BlackVue napájí LTE modul a automaticky naváže spojení s Blackvue Cloudem.

Poznámka: Při nákupu LTE modulu se ujistěte, že vybraný model CM100LTE je kompatibilní se sítí vašeho mobilního operátora. SIM karta není součástí balení.

Prezentační-DR750X-1-2CH_007

BEZPEČNOSTNÍ DOPLNĚK PRO AUTO KAMERY BLACKVUE (VOLITELNÉ)

Blackvue bezpečnostní kryt je novým doplňkem pro auto kamery Blackvue řady DR750X-2CH DMS PLUS. Kryt blokuje fyzický přístup ke slotu pro paměťové karty microSD, zabraňuje odpojení napájecího / koaxiálního kabelu a tím vysoce snižuje riziko manipulace s daty. Rovněž omezuje úhel otáčení přední kamery v držáku, aby kamera stále směřovala na silnici. K dispozici jsou několik verzí podle modelu auto kamery a typu sklonu celního skla.

Blackvue-DR750X-1CH PLUS-W_BTC-1C

 

INTELIGENTNÍ MONITOROVÁNÍ V PARKOVACÍM REŽIMU S BLACKVUE DR750X-2CH LTE PLUS

Zůstaňte v klidu! I když odejdete domu nebo do práce je Vaše vozidlo pod kontrolou. Nemusíte se obávat ani nadměrného vybíjení autobaterie. NA rozdíl od jiných modelu auto kamer Blackvue Model DR750X-2CH LTE PLUS neobsahuje integrovanou funkci pro zabránění vybití autobaterie, ale pro tento účel používá volitelné příslušenství - Power Magic Pro. Přečtete si více o parkovacím režimu ZDE:

Blackvue_DR970X-2CH_008

Elektronika auto kamery Blackvue se automaticky přepne do parkovacího režimu pro sledování zaparkovaného vozidla. Díky vyrovnávací paměti kamera zaznamená i několik sekund před tím, jak proběhne detekce událostí. DR750X-2CH DMS Plus podporuje dvě funkce parkovacího režimu:

DR970X-W013

Při nahrávání v parkovacím režimu Blackvue DR750X-2CH DMS Plus detekuje pohyb takto:

 • pohyby zaznamenané obrazovým snímačem (soubory režimu PARKING označené jako“P“ v seznamu videí)
 • dopady nebo nárazy zjištěné G-senzorem (soubory zvláštní událostí označené jako „E“ v seznamu souborů)

Kamera umožňuje ignorovat nepotřebné oblasti, abyste eliminovali falešně pozitivní výsledky. Nyní s novou detekcí pohybu založenou na regionu máte 4 × 4 mřížku z 16 volitelnými „zóny“. Ve výchozím nastavení jsou všechny oblasti aktivní a aktivují detekci pohybu. Chcete-li například ignorovat stromy, které se pohybují ve větru, můžete tak učinit zrušením výběru oblastí tvořících horní řádek. Pokud kapota vozidla odráží oblohu, můžete zrušit výběr regionů, které ji pokrývají, a tak dále.

Režim časosběru (Time Lapse) umožňuje nepřerušovaně zaznamenávat video se snímkovou frekvenci 1fps.

Videa jsou pak přehrávána při 30fps. Každá minuta takto zaznamenaného videa pokrývá 30minutovou dobu skutečného času. Již žádné přepsání souborů v parkovacím režimu. Jednoduše řečeno, každá hodina videa nahraného v režimu časosběru (Time Lapse) pokrývá 30 hodin reálného času. Soubory časosběru jsou ukládaní do paměti jako soubory parkovacího režimu (v seznamu souborů jsou označení jako „P“). V případě zjištění nárazu, auto kamera se přepne na pravidelné nahrávání souborů zvláštní událostí, a jako obvykle nahraje i 5-6 sekund videa před nárazem.

Kromě toho:

Záznam událostí v parkovacím režimu – Push oznámení: Po ukončení parkovacího režimu Blackvue informuje, jaké záznamy události byly zaznamenány v době, kdy jste byli pryč, a můžete okamžitě zkontrolovat videa události v aplikaci Blackvue.

Plánované restartování: Kamera naplánuje denní automatické restartování (volitelně v noci ve výchozím nastavení), abyste minimalizovali případné chyby mikro SD karty. Restartování se provádí pouze v případě, že je přístroj v parkovacím režimu a nenahrává záznam na kartu microSD.

Super tajně: V parkovacím režimu zcela vypněte všechny LED indikátory. Při detekci pohybu nebo nárazu bude blikat pouze indikátor LED záznamu směřující dovnitř vozidla.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI AUTO KAMERY BLACKVUE DR750X-2CH DMS Plus

 • Kvalitní a moderní dvoukanálová (přední a speciální infračervená interiérová DMS kamera (DMC200) s asistentem hlídajícím únavu řidiče) kamera s Full HD rozlišením pro každodenní použití a maximálně kvalitní zážitek ze záznamů vašich cest
 • Bezkonkurenční schopnost odolávat vysokým letním teplotám
 • Auto kamera Blackvue DR750X-2CH DMS PLUS zaznamenává kvalitní video při rychlosti zápisu 60 snímků za sekundu (u přední kamery)
 • Kamera poskytuje optimální kombinace úhlu záběru, rozlišení a snímkové frekvence. Ta bude mít největší přínos při jízdě ve vyšší rychlosti
 • Vysoce kvalitní obrazový senzor poskytuje vynikající výkon při slabém osvětlení
 • DMS kamera s umělou inteligencí
 • Technologie Night Vision automatický zařídí kvalitu při horších světelných podmínkách
 • Adaptivní technologie bez nutností formátování: zajistí organizaci souborů na kartě microSD vysoce účinným způsobem
 • S technologií H.264 budou vaše nahrávky vysoce kvalitní a zároveň nezaberou soubory mnoho místa
 • Díky integrovanému GPS modulu kamera automatický zaznamenává rychlost vozidla a jeho zeměpisnou polohu
 • S integrovaným Wi-Fi modulem kamera umožňuje sledovat záběry pomocí chytrém telefonu či tabletu a snadno soubory sdílet
 • Přední kamera Blackvue DR750X-2CH DMS PLUS disponuje širokým úhlem záběru 139° 
 • Detekce nárazu a automatické uzamčení záznamu díky 3osému G-senzoru
 • Auto kamera Blackvue poskytuje možnost inteligentního nahrávaní záznamu v parkovacím režimu
 • Sada obsahuje 32GB micro SD kartu

  OBSAH BALENÍ BLACKVUE DR750X-2CH DMS PlusDR750X-2CH DMS PLUS-W004

 • přední kamera s držákem na čelní sklo
 • interiérová IR DMS kamera DMC200 s držákem na čelní sklo nebo na palubní desku
 • kabelové příchytky (12ks)
 • napájecí kabel přední kamery do zásuvky zapalovače cigaret 4,5m, 12V ~ 24V DC (DC Plug: (-)—C—(+)(Ø3.5 x Ø1.1)
 • profi napájecí kabel přední kamery s přímým vodičem 4,5m, 12V ~ 24V DC (DC Plug: (-)—C—(+)(Ø3.5 x Ø1.1)
 • profi napájecí kabel s přímým vodičem pro napájení DMC200 12V-24V DC (DC Napájecí konektor:(Ø3,5 x Ø1,35), Max. 1A/12V) (2 m)
 • USB čtečka/adaptér pro microSD kartu 
 • propojovací koaxiální kabel pro spojení DMS200 a přední jednotky (6 m)
 • microSD karta 32 GB
 • 2 x náhradní lepicí páska pro upevnění drážku
 • montážní paka pro montáž kabeláže 
 • stručná příručka EN
 • manuál v češtině (v PDF nebo Online na stránkách www.blackvue.cz)
 

Blackvue DR750X-2Ch DMS PLUS promo video